⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Nugaros smegenų pažeidimus patyrusių asmenų savarankiškumo skatinimas

Kaina: 10,59 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2023-06-30 10.59 InStock
Į krepšelį

Knygos "Nugaros smegenų pažeidimus patyrusių asmenų savarankiškumo skatinimas" aprašymas

Ši knyga "Nugaros smegenų pažeidimus patyrusių asmenų savarankiškumo skatinimas" skiriama reabilitacijos darbuotojams, kitiems sveikatos priežiūros specialistams, dirbantiems su asmenimis, patyrusiais nugaros smegenų pažeidimus, taip pat jų šeimų nariams ar kitiems juos slaugantiems asmenims.

Šioje mokomojoje priemonėje pateikiama informacija apie fizinius ir emocinius nugaros smegenų pažeidimo padarinius. Aiškinama, kaip skatinti asmenų, patyrusių nugaros smegenų pažeidimus, savarankiškumą tam tikromis kasdienio gyvenimo aplinkybėmis.

Knygoje "Nugaros smegenų pažeidimus patyrusių asmenų savarankiškumo skatinimas" rašoma, kaip išvengti pragulų, apie tuštinimąsi ir šlapinimąsi, mankštinimąsi, naudojimąsi vežimėliu, persikėlimą, prausimąsi, apsirengimą, atsistojimą ir vaikščiojimą. Galiausiai – ne mažiau svarbus aspektas – kaip šie žmonės gali leisti laisvalaikį ir dalyvauti bendruomeninėje veikloje.


  • Leidėjas: Vitae litera
  • Išleidimo metai: 2017
  • Knygos puslapių skaičius: 112
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955920304

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Nugaros smegenų pažeidimus patyrusių asmenų savarankiškumo skatinimas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Kineziterapijos knygos

pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Nugaros smegenų pažeidimus patyrusių asmenų savarankiškumo skatinimas", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Nugaros smegenų pažeidimus patyrusių asmenų savarankiškumo skatinimas" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Nugaros smegenų pažeidimus patyrusių asmenų savarankiškumo skatinimas" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Nugaros smegenų pažeidimus patyrusių asmenų savarankiškumo skatinimas"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Nugaros smegenų pažeidimus patyrusių asmenų savarankiškumo skatinimas" perkama kartu