⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Penkios moterys, penki gyvenimai

2022-08-31 18.69 InStock
Rezervuoti

Knygos "Penkios moterys, penki gyvenimai" aprašymas

„Penkios moterys, penki gyvenimai“ - tai penkių labai skirtingų moterų istorijos. Jų keliai susikerta. Vaikystėje arba jaunystėje jos išgyveno sienos griūtį. Ten, kur anksčiau būdavo siena ir suvaržymai, dabar – laisvė. Tačiau laisvė – tiktai kita prievartos forma – prievarta pasirinkti. Per penkių moterų gyvenimo istorijas autorė atskleidžia visos visuomenės panoramą ir naują požiūrį į žmonių santykius. Rašytojos nuomone, vyrai negeba atsakingai suvokti vyriškumo. Nuo dvasinių knygos herojų kančių neatsiejama ir politinė, emocinė nedarna. Kai kurios moterų ir vyrų dramos virsta Rytų ir Vakarų problemomis. Vakarai įkūnija vartotojišką, į pinigus orientuotą apgavikišką pasaulį, Rytai – susitelkimo, tikrų jausmų idėją. Moterys ieško naujų kelių į laimę, ir tai tiesiog bendražmogiškas siekis – nei rytietiškas, nei vakarietiškas, nei vyriškas, nei moteriškas.

Penkios moterys siekia laimės savais būdais. Paliečiamos įvairios jų patirtys: bevaikystė, motinytė, nepageidaujamas nėštumas, netektys, skyrybos, neištikimybė. Nors gyvenimas pilnas netikėtų pavojų – pavydo, neapykantos, slegiančių nuopuolių, – moterys nestokoja žemiškos drąsos ir tvirtybės. Autorė svarsto, ar jos nori arba tikisi iš gyvenimo per daug, ar pačios tvarko savo likimus. Moterys išlieka nuoširdžios, įtikinančios. Ši knyga – tarsi sociologinis šiandienos portretas. Ir ji nėra skirta vien moterims. Tai poetiškas ir gerai apgalvotas pasakojimas apie savosios laimės kainą.

Šalia penkių moterų likimų yra dar vienas beveik slaptas veikėjas – meškiniais česnakais ir vasara kvepiantis Leipcigo miestas, jo keliolikos pastarųjų metų istorija, kai miestas smarkiai keitėsi.

Knyga „Penkios moterys, penki gyvenimai“ įtraukta į rinktinės literatūros vokiečių kalba sąrašą, nominuota Vokietijos knygos premijai, išversta į 20 užsienio kalbų.

Daniela Krien (g. 1975) – žinoma šiuolaikinė vokiečių rašytoja. Ji baigusi komunikacijos ir kultūros studijas. Pirmoji jos knyga „Mes viską vienas kitam pasakysime“ išversta į 15 užsienio kalbų, apdovanota Nicolaso Bomo premija už sėkmingą debiutą. Pagal ją dabar kuriamas filmas, kuris turėtų pasirodyti ekranuose 2023 metais. Rašytoja už savo kūrybą apdovanota Saksonijos literatūros premija. Jau dvidešimt metų ji gyvena ir kuria Leipcige.


  • Autorius: Daniela Krien
  • Leidėjas: Gelmės
  • Išleidimo metai: 2022
  • Knygos puslapių skaičius: 256
  • ISBN ar kodas: 9786098302158
  • Vertėjas: Vilija Žemaitaitytė
  • Iš kokios kalbos versta: vokiečių

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Penkios moterys, penki gyvenimai"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Penkios moterys, penki gyvenimai", Daniela Krien. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Daniela Krien su knyga "Penkios moterys, penki gyvenimai" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Penkios moterys, penki gyvenimai" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Daniela Krien. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Penkios moterys, penki gyvenimai" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Penkios moterys, penki gyvenimai" perkama kartu