0

300 spartiečių

5.0
(2 įvertinimai)
Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
2017-05-11 Fakyras

O kuo sita knyga skiriasi nuo to paties autoriaus knygos "Ugnies vartai"?

Informacija

300 spartiečių

  • Leidėjas: Luceo
  • Išleidimo metai: 2016
  • Formatas: 15x24, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 392
  • ISBN ar kodas: 9786098112542

Šiuo metu neparduodama

Knygos "300 spartiečių" aprašymas
Juos mokė niekada nesitraukti, niekada nepasiduoti, mokė, kad mirtis kovos lauke ginant Spartą – tai didžiausia garbė, kokią gali pelnyti vyras.

Knygoje „300 spartiečių“ aprašytas istorinis Termopilų mūšis, kai 480 m. pr. Kr. nedidelis spartiečių karių būrys sustabdė milžinišką persų armiją. Knyga pasakoja apie drąsą, pasiaukojimą, tikrą vyrišką draugystę ir pareigą.

Steven Pressfield yra žinomas ameriekiečių romanistas ir scenarijų autorius. Jo kūrybos tema – antikos laikų mūšiai, stambios karinės kampanijos. Pressfieldas išgarsėjo kariniais romanais „300 spartiečių", „Paskutinė amazonė", „Žygis į Afganitaną". Romanų veiksmas vyksta tikrame istoriniame fone, jų herojai gyvena šalia tikrų istorinių asmenybių.

Vis dėlto Steveno Pressfieldo kūriniai ne tik apie karą – visų pirma jie kalba apie vyriškumą, drąsą, pasiaukojimą, pareigą. Todėl visai ne nuostabu, kad romanas „300 spartiečių", kaip rašo Los Angeles Times, yra tapęs kultine Amerikos jūrų pėstininkų knyga.

„300 spartiečių“ pasakoja apie legendomis apipintą Termoplitų mūšį, kai trys šimtai spartiečių ir negausios jų sąjungininkų pajėgos susikovė su šimtatūkstantine persų armija. Spartiečiai amžiams paliko pėdsaką istorijoje šiuo didingiausiu kariniu žygdarbiu – jie kovėsi, kol uolos patvino krauju, kol liko tik vienas sunkiai sužeistas ginklanešys, iš kurio lūpų pasaulis ir išgirdo šią istoriją.

Iš anglų kalbos vertė Aneta Gudelytė
2017-05-11

O kuo sita knyga skiriasi nuo to paties autoriaus knygos "Ugnies vartai"?

2017-02-20

žiauriai geras romanas!

Parašykite atsiliepimą apie "300 spartiečių"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą 300 spartiečių, kurią skaitytojams dovanoja Steven Pressfield. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Steven Pressfield su knyga 300 spartiečių jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga 300 spartiečių patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Steven Pressfield. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą 300 spartiečių palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "300 spartiečių" perkama kartu