0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Dievas yra jaunas: pokalbis su Thomas Leoncini

Kaina internetu: 10,99 €
Kaina knygyne: 13,29 €*
Sutaupote: 2.30 € (18%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Dievas yra jaunas: pokalbis su Thomas Leoncini


2021-05-31 10.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Dievas yra jaunas: pokalbis su Thomas Leoncini" aprašymas

Šiandien didžiausias pasaulio „galvos skausmas“ – naujoji tūkstantmečio karta, jauni žmonės, turintys savo vertybių sistemą, darbo etiką ir požiūrį į pasaulį. Kaip Bažnyčiai pasiekti juos, kalbėti jų širdims? Popiežius Pranciškus, vos išrinktas tapęs vienu populiariausių šiandienos pasaulio lyderių, knygoje „Dievas yra jaunas: pokalbis su Thomas Leoncini“ kviečia visų kartų tikinčiuosius kartu kurti geresnį pasaulį.Pontifikas visiems pasaulio katalikams turi žinią – Dievas yra jaunas, ir jis visada yra naujas. Dievas yra spontaniškas, energingas ir nori keistis – tai savybės, būdingos ir jauniems žmonėms. Anot Pranciškaus, tai gali padėti išspręsti gausybę pasaulį kamuojančių problemų ir padėti atsinaujinti Katalikų bažnyčiai. Popiežius siūlo paprastą išeitį iš pasaulį kamuojančių skurdo, prievartos ir susvetimėjimo problemų – jis tai vadina „švelnumo revoliucija“, kuri suvienytų visų amžiaus grupių tikinčiuosius geresnio pasaulio labui.


„Dievas yra jaunas: pokalbis su Thomas Leoncini“ metų pradžioje pasirodė ne tik italų, bet ir gausybe kitų kalbų – ispaniškai, vokiškai, prancūziškai, lenkiškai, kroatiškai. Šiandien popiežius Pranciškus prabyla lietuviškai, kreipdamasis ne tik į jaunimą, bet ir į visus tikinčiuosius. Anot jo, jauni žmonės yra šių dienų pranašai, kurie turi ne tik kalbėti apie ateitį, bet ir ją kurti. Vyresnieji, jo manymu, turi išmokti svajoti ir padėti jaunimui, neriboti veržlumo, kuris keičia pasaulį. Popiežius Pranciškus knygoje nevengia aktualių ir jautrių temų – jis kalba apie šiuolaikines technologijas, pasaulyje paplitusį smurtą ir prievartą. Anot popiežiaus, visos problemos turi krikščionišką sprendimą, tereikia suvienyti jėgas ir jo siekti.


„Dievas yra jaunas! Dievas yra Amžinas ir jam negalioja laiko taisyklės, tačiau jis gali nuolat atnaujinti ir atjauninti save bei visus pasaulio dalykus. Tai, ką išskirtinai turi jauni žmonės, būdinga ir Dievui. Jis jaunas, nes Jis kuria naujus dalykus ir myli atradimus. Jis stebisi ir myli nuostabą. Jis svajoja ir nori, kad svajotume mes“, – teigia popiežius Pranciškus.


Popiežių kalbinęs Thomas Leoncini – italų žurnalistas, rašytojas. Jis bendradarbiauja su Italijos, Ispanijos, Vokietijos ir kitų šalių žiniasklaida, o kartu su sociologu Zygmuntu Baumanu yra išleidęs bendrą veikalą. Thomas Leoncini domisi psichologiniais ir sociologiniais postmodernybės modeliais ir tęsia Baumano pradėtą darbą.


Vertė Lina GaučytėParašykite atsiliepimą apie "Dievas yra jaunas: pokalbis su Thomas Leoncini"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Dvasiniai skaitiniai

Jorge Mario Bergoglio, POpiežius Pranciškus parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Dievas yra jaunas: pokalbis su Thomas Leoncini, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Dievas yra jaunas: pokalbis su Thomas Leoncini aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Dievas yra jaunas: pokalbis su Thomas Leoncini už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Dievas yra jaunas: pokalbis su Thomas Leoncini? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Jorge Mario Bergoglio, POpiežius Pranciškus tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Dievas yra jaunas: pokalbis su Thomas Leoncini" perkama kartu