0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Vabalų berniukas. Pirma knyga

  • Nuolaida knygai -68%
Kaina internetu: 3,99 €
Kaina knygyne: 12,19 €*
Sutaupote: 8.20 € (68%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Vabalų berniukas. Pirma knyga


2021-06-30 3.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Vabalų berniukas. Pirma knyga" aprašymas

Darkus negali patikėti savo akimis, kai iš pamišėlio kaimyno kelnių iškrenta milžiniškas juodas vabalas ir nutupia netoli berniuko kojų. Jam dar niekada neteko matyti į nindzę panašaus raganosio, kuris, regis, supranta kiekvieną Darkaus žodį ir pasirodo esąs labai draugiškas ir itin protingas. Bet argi gali būti, kad vabalas ir žmogus susikalbėtų?!

Darkus su naujuoju draugu ir dėde Maksu leidžiasi į mįslingai dingusio tėčio paieškas. Mokslininkas Bartolomėjus Katlas išnyko be pėdsako iš vabalų kolekcijos patalpos Gamtos istorijos muziejuje. Didžiausią įtarimą kelia muziejaus rėmėja bjaurioji Lukrecija Kater. Ekscentriškos mados karalienės naujausia aistra – segės iš vabalų. Kad įsigytų kuo daugiau ypatingų vabzdžių ji pasiryžusi net patiems nešvariausiems darbams.
Visas paslaptis Darkui padės atskleisti raganosis vabalas ir kiti jo draugai vabalai, gyvenantys nešvarių puodelių kalne pas keistuolius kaimynus.

„Itin originalus naujas balsas vaikų literatūroje. Prognozuojame vaikams vabalomaniją!“
The Times

„Kupina drąsių vaikų ir bjaurių piktadarių, ši knyga primena 101 DALMATINĄ.“
The Bookseller

M. G. Leonard (g. 1974) baigė anglų literatūros bakalauro studijas ir Šekspyro kūrybos magistro studijas Londono karališkajame koledže. Savo karjerą pradėjusi muzikos industrijoje, vėliau M. G. Leonard studijavo aktorystę, kol nusprendė siekti rašytojos karjeros. Pirmoji trilogijos knyga „Vabalų berniukas“ akimirksniu sulaukė tarptautinio pripažinimo ir bus išleista daugiau nei 35 pasaulio šalyse.

Iš anglų kalbos vertė Ina Rosenaitė

Antroji serijos knyga - "Vabalų karalienė"


  • Autorius: M. G. Leonard
  • Serija: Vabalai
  • Leidėjas: Baltos lankos
  • Išleidimo metai: 2017
  • Knygos puslapių skaičius: 288
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955239864

Parašykite atsiliepimą apie "Vabalų berniukas. Pirma knyga"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Grožinė užsienio autorių literatūra 9-12 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Vabalų berniukas. Pirma knyga, kurį parašė M. G. Leonard. Siūlome ne tik išsamų Vabalų berniukas. Pirma knyga aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido M. G. Leonard. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Vabalų berniukas. Pirma knyga. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Vabalų berniukas. Pirma knyga dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Vabalų berniukas. Pirma knyga" perkama kartu