0

Vabalų karalienė. Antra knyga

  • Nuolaida knygai -54%
Internetu: 5,29 €
Knygyne: 11,49 €*
Sutaupote: 6.20 € (54%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Turime sandėlyje
Informacija

Vabalų karalienė. Antra knyga

  • Serija: Vabalai
  • Leidėjas: Baltos lankos
  • Išleidimo metai: 2018
  • Formatas: 15x21, kieti vireliai
  • Puslapių skaičius: 304
  • ISBN ar kodas: 9786094791239

2020-06-30 5.29 InStock
Į krepšelį
Aprašymas

Pasaulinio pripažinimo sulaukusios M. G. Leonard knygos „Vabalų berniukas“ tęsinys – „Vabalų karalienė“ sužavės visus pasiilgusius kovos tarp gėrio ir blogio, o Lukrecija Kater vėl taps nekenčiamiausia, nors ir labai patrauklia piktadare.

Ekscentriška mados karalienė Lukrecija Kater toliau siautėja! Kai Darkus, Virdžinija ir Bertoldas randa daugiau įrodymų apie jos piktadarystes, jie pasiryžta sustabdyti Lukreciją. Tačiau draugus ištinka bėda – Darkaus tėtis uždraudžia bet kokius tolesnius tyrimus. Negana to, bjaurieji sukčiai Hamfris ir Pikeringas paleidžiami iš kalėjimo! Dabar vienintelė viltis – Lukrecijos dukra ir Holivudo aktorė, tačiau piktoji vabalų karalienė visuomet yra vienu žingsniu priekyje...

Pirmoji vabalų serijos knyga „Vabalų berniukas“ pasakojo apie Darkaus tėčio paieškas, kuriose Darkui smarkiai pagelbėjo juodas raganosis vabalas, iškritęs iš kaimyno kelnių kišenės, ir to vabalo draugai, gyvenantys nešvarių puodelių kalne pas keistokus kaimynus. Antrojoje serijos dalyje – „Vabalų karalienė“ – vaikų laukia nauji iššūkiai ir veiksmo kupinos piktadarių gaudynės. Niekas kitas neišdrįs sustabdyti ekstravagantiškosios blogiukės Lukrecijos Kater, todėl Darkui ir jo draugams teks apsišarvuoti kantrybe ir pasitelkti visą savo drąsą.

„Nuostabi istorija berniukams, mergaitėms ir suaugusiesiems“.
The Sun

„Kupina išdykėliško humoro, šiltų aprašymų ir gąsdinančių grėsmių. Tikrai nenuvils“.
The Guardian

M. G. Leonard (g. 1974 m.) – britų rašytoja. Tikrasis vardas – Maya Gabrielle, kaip slapyvardį rašytoja naudoja savo sūnaus antrąjį vardą. Anglų literatūros bakalauro studijas ir Šekspyro kūrybos magistro studijas baigusi M. G. Leonard karjeros pradžioje daugiausiai dirbo muzikos industrijoje (vadovavo nepriklausomai įrašų studijai), vėliau – prodiusere įvairiuose Londono teatruose, taip pat mokėsi aktorystės, išbandė režisūrą, kol galiausiai ėmė daryti tai, ką labiausiai troško – rašyti.

Vabalų knygų serija gimė, kai rašytoja nusprendė pasidomėti tuo, ko nuo pat vaikystės paniškai bijojo – vabalais. Supratusi, kokie skirtingi, įdomūs ir reikalingi yra vabalai, M. G. Leonard sukūrė „Vabalų berniuką“, užkrėtusį viso pasaulio vaikus vabalomanija. Knyga buvo išleista daugiau nei 35 pasaulio šalyse. Antroji serijos knyga „Vabalų karalienė“ tapo laukiamiausia vaikiška knyga. Pagal šią serija kuriamas televizijos serialas, o rašytojos kūryba dažnai lyginama su vaikų mylimo autoriaus Roald Dahl knygomis.

Su savo partneriu ir dviem sūnumis rašytoja gyvena Anglijoje, Braitone.

Iš anglų kalbos vertė Ina Rosenaitė

Trečioji knyga - "Vabalų mūšis"Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu