0
1.0
(1 įvertinimai)
Internetu: 19,99 €
Knygyne: 21,99 €*
Sutaupote: 2.00 € (10%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Omniva ir LP Express terminalus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Turime sandėlyje
2020-01-14 Egle

Noreciau isigyti. Kada bus prekyboje?

Informacija

Afaziologija: prarastos kalbos atkūrimas

  • Leidėjas: Litera
  • Išleidimo metai: 2018
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 273
  • ISBN ar kodas: 9786098179163

2020-04-30 19.99 InStock
Į krepšelį
Aprašymas

Mokomojoje knygoje "Afaziologija: prarastos kalbos atkūrimas" glaustai apibūdinamos komunikacijos, kalbos, kalbėjimo sąvokos, pateikiami kalbos ir kalbėjimo neurologiniai, socialiniai, psichologiniai pagrindai. Nurodomos galvos smegenų žievės zonos, atsakingos už žmogaus gebėjimą suprasti kalbą ir kalbėti. Aptariamos afazijos bei disfazijos sąvokos ir pagrindinės kalbos praradimo priežastys. Pateikiami afazijos bei disfazijos nekalbiniai ir kalbiniai požymiai, atskirų afazijos rūšių pagrindiniai požymiai ir skirtumai. Analizuojama neurologinė ir neuropsichologinė afazijų klasifikacijos, kalbos įvertinimas ir reabilitacija ūmiuoju jos praradimo periodu, taip pat kalbos atkūrimas esant skirtingoms afazijų rūšims. Pateikiama išsami kalbos įvertinimo schema. Daug vietos skiriama logopedo darbo būdams, taikomiems kalbai atkurti, kuriuos logopedas pasirinks, atsižvelgdamas į konkretaus paciento bendruosius ir kalbinius gebėjimus.

Knyga "Afaziologija: prarastos kalbos atkūrimas" skirta specialiosios pedagogikos ir logopedijos studijų programos studentams, taip pat logopedams, dirbantiems su asmenimis, praradusiais gebėjimą suprasti kalbą ir kalbėti del galvos smegenų žieves kalbinių zonų pažeidimo.

Knygoje "Afaziologija: prarastos kalbos atkūrimas" pateikiama patarimų asmenų, kuriuos ištiko afazija ar disfazija, artimiesiems, norintiems bendrauti ar papildomai padirbėti su konkrečiu asmeniu, praradusiu gebėjimą suprasti kalbą ar kalbėti ir dėl to patiriančiu socialinę atskirtį.

2020-01-14

Noreciau isigyti. Kada bus prekyboje?

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu