0
1.0
(1 įvertinimai)
Kaina internetu: 19,99 €
Kaina knygyne: 21,99 €*
Sutaupote: 2.00 € (10%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Omniva, LP Express ir DPD paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2020-01-14 Egle

Noreciau isigyti. Kada bus prekyboje?

Informacija

Afaziologija: prarastos kalbos atkūrimas

  • Leidėjas: Litera
  • Išleidimo metai: 2018
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 273
  • ISBN ar kodas: 9786098179163

2021-03-31 19.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Afaziologija: prarastos kalbos atkūrimas" aprašymas

Mokomojoje knygoje "Afaziologija: prarastos kalbos atkūrimas" glaustai apibūdinamos komunikacijos, kalbos, kalbėjimo sąvokos, pateikiami kalbos ir kalbėjimo neurologiniai, socialiniai, psichologiniai pagrindai. Nurodomos galvos smegenų žievės zonos, atsakingos už žmogaus gebėjimą suprasti kalbą ir kalbėti. Aptariamos afazijos bei disfazijos sąvokos ir pagrindinės kalbos praradimo priežastys. Pateikiami afazijos bei disfazijos nekalbiniai ir kalbiniai požymiai, atskirų afazijos rūšių pagrindiniai požymiai ir skirtumai. Analizuojama neurologinė ir neuropsichologinė afazijų klasifikacijos, kalbos įvertinimas ir reabilitacija ūmiuoju jos praradimo periodu, taip pat kalbos atkūrimas esant skirtingoms afazijų rūšims. Pateikiama išsami kalbos įvertinimo schema. Daug vietos skiriama logopedo darbo būdams, taikomiems kalbai atkurti, kuriuos logopedas pasirinks, atsižvelgdamas į konkretaus paciento bendruosius ir kalbinius gebėjimus.

Knyga "Afaziologija: prarastos kalbos atkūrimas" skirta specialiosios pedagogikos ir logopedijos studijų programos studentams, taip pat logopedams, dirbantiems su asmenimis, praradusiais gebėjimą suprasti kalbą ir kalbėti del galvos smegenų žieves kalbinių zonų pažeidimo.

Knygoje "Afaziologija: prarastos kalbos atkūrimas" pateikiama patarimų asmenų, kuriuos ištiko afazija ar disfazija, artimiesiems, norintiems bendrauti ar papildomai padirbėti su konkrečiu asmeniu, praradusiu gebėjimą suprasti kalbą ar kalbėti ir dėl to patiriančiu socialinę atskirtį.

2020-01-14

Noreciau isigyti. Kada bus prekyboje?

Parašykite atsiliepimą apie "Afaziologija: prarastos kalbos atkūrimas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Įvairios medicinos knygos

Regina Ivoškuvienė, Valė Gružaitė, Ingrida Kurmanskienė ir kt. parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Afaziologija: prarastos kalbos atkūrimas, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Afaziologija: prarastos kalbos atkūrimas aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Afaziologija: prarastos kalbos atkūrimas už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Afaziologija: prarastos kalbos atkūrimas? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Regina Ivoškuvienė, Valė Gružaitė, Ingrida Kurmanskienė ir kt. tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Afaziologija: prarastos kalbos atkūrimas" perkama kartu