TIESIOG -30% visoms knygoms su kodu: KALĖDOS

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje *

Alisa Veidrodžio karalystėje

3.3
(3 įvertinimai) Įvertinkite
 • Nemokamas knygos pristatymas
Kaina: 27,41 €
Kaina su kodu: 19,19 €
Nuolaidos kodas: KALĖDOS
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
Lietuvoje
 • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2020-09-30


2023-12-31 27.409 InStock
Į krepšelį

Knygos "Alisa Veidrodžio karalystėje" aprašymas

– Negaliu patikėti! – šūktelėjo Alisa.
- Negali? – užjaučiamai paklausė Valdovė. – Pamėgink dar kartą: giliai įkvėpk ir užsimerk.
Alisa nusijuokė.
– Neverta nė mėginti, – tarė ji. – Neįmanomais dalykais negalima patikėti.
– Matyt, neturi daug patirties, – pareiškė Valdovė. – Kai buvau tavo metų, kasdien po pusvalandį pratindavausi. Ir ką gi, kartais iki pusryčių būdavau patikėjusi net kokiais šešiais neįmanomais dalykais.


1865-tais metais gimė Alisa – viena žymiausių literatūrinių veikėjų. Ji pasirodė rašytojo Lewis Carroll knygoje „Alisa Stebuklų šalyje“. Kūrinys tapo kultine klasika vaikams. Ne mažiau populiari ir knyga „Alisa Veidrodžio karalystėje“, tęsianti smalsios mergaitės nuotykius.

Šį kartą Alisa nebėgo paskui triušį į urvą. Tačiau smalsioji mergaitė susidomėjo, kaip gi atrodo pasaulis anapus veidrodžio. Šiai septynmetei nutinka keisčiausi dalykai, tad nieko keisto, kad ji ir atsidūrė tame paslaptingame išvirkščiame pasaulyje. Knygos „Alisa Veidrodžio karalystėje“ siužetas dar labiau glumina!

Vietoje į kurią pateko Alisa, galioja atvirkščia logika. Norite pasiekti daiktą? Tik jau neikite artyn, o stovėkite vietoje! Skubate? Taip pat stovėkite, nes kitaip pavėluosite! Čia prisiminsite ateitį, o bausmės sulauksite dar prieš įvykdydamas nusikaltimą!

Ankstesnėje knygoje susipažinę su Česyro katinu, vikšru ir keistuoliu Skrybliumi, šį kartą sutiksime naujų veikėjų. Tai piktas ir į ginčus linkęs kiaušinis Kliunkis Pliumpis, Anglijos herbo sargai Liūtas ir Vienaragis, nukaršęs, vos judantis Baltasis Riteris, juokingi dvyniai Tututis ir Dudutis, Taukšlys ir dvi varžovės karalienės… Ir dar visi kiti, kurie stebins ir žavės!

Istorijos personažai dalyvauja milžiniškame šachmatų turnyre, kuriame figūros gali reikšti savo nuomonę. O dar nepamirškite atvirkštinės logikos! Ar pavyks Alisai laimėti šią partiją?

„Alisa Veidrodžio karalystėje“ stebina nepaprastais įvykiais ir rašytojo Lewis Carroll fantazija. Kūrinys ne kartą virto animaciniu bei meniniu filmu. Ypač populiari 2016-ų metų režisieriaus Tim Burton ekranizacija, kurioje vaidino garsusis Johnny Depp.

„Alisa Veidrodžio karalystėje“ ir „Alisa Veidrodžio karalystėje“ įkvėpė daugybę kūrėjų. Šių knygų motyvai pasirodo filmuose, knygose, paveiksluose ir kituose darbuose. Nors pats Lewis Carroll teigia, kad jo istorijos skirtos vaikams, visgi daug įvairių entuziastų bandė iššifruoti žinutes, kurias suprasti gali tik suaugusieji. Tai yra istorijos, kurios sužavės bet kokio amžiaus skaitytojus.

Lewis Carroll (1832-1898) – garsus anglų rašytojas, matematikas, Oksfordo profesorius. Nors jam priklauso vienos garsiausių visame pasaulyje knygos autorystė, Lewis Carroll buvo kuklus ir nekalbus. Studentai jį laikė nuobodžiausiu dėstytoju, tačiau tai jam nesutrukdė sukurti vaizduote ir fantazija stebinantį kūrinį. Begalės teigiamų atsiliepimų, apžvalgų, daugybė interpretacijų, ekranizacijų ir apdovanojimų neleidžia abejoti rašytojo talentu.

Sudomino trumpas aprašymas? Siūlome autoriaus knygas įsigyti internetu ir nerti į stebuklų pasaulį. Ieškote kitų žanrų knygų? Pirkti online jų rasite tikrai daug ir jei sunku išsirinkti, atkreipkite dėmesį į santrauką, aprašymus, pavartykite ištraukas, įvertinkite puslapių skaičių. Primename, kad akcijų ir išpardavimų dėka daug gerų knygų kainuoja pigiau.


 • Pavadinimas originalo kalba: Through the Looking-Glass
 • Autorius: Lewis Carroll
 • Serija: Alisa stebuklų šalyje
 • Leidėjas: Nieko rimto
 • Išleidimo metai: 2016
 • Knygos puslapių skaičius: 192
 • Formatas: 20x24, kieti viršeliai
 • ISBN ar kodas: 9786094413605
 • Vertėjas: Vilija Vitkūnienė
 • Iš kokios kalbos versta: anglų

Kiti taip pat domėjosi


2020-09-30

2020-03-08

2020-01-02

Skaičiau ją labai senai, taigi neturiu ką labai daug pasakyti. Atsimenu tik tai, kad knyga patiko ir buvo įtraukianti.

Parašykite atsiliepimą apie "Alisa Veidrodžio karalystėje"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Klasikinė literatūra 9-12 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Alisa Veidrodžio karalystėje", kurį pristato Luisas Kerolis (Lewis Carroll). Siūlome ne tik išsamų "Alisa Veidrodžio karalystėje" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Luisas Kerolis (Lewis Carroll). Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Alisa Veidrodžio karalystėje". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Alisa Veidrodžio karalystėje" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Alisa Veidrodžio karalystėje" perkama kartu