0

Anapus sienos. Tarsi feniksas iš pelenų

  • Nuolaida knygai -76%
2.7
(3 įvertinimai)
Kaina internetu: 2,69 €
Kaina knygyne: 10,99 €*
Sutaupote: 8.30 € (76%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2018-10-10 Gintarė

super idomi

Informacija

Anapus sienos. Tarsi feniksas iš pelenų

  • Leidėjas: Aukso pieva
  • Išleidimo metai: 2016
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 320
  • ISBN ar kodas: 9786098105292

2021-01-31 2.69 InStock
Į krepšelį
Knygos "Anapus sienos. Tarsi feniksas iš pelenų" aprašymas

JIS sugriovė mano gyvenimą.
Aš sunaikinsiu JO pasaulį.

Majos gyvenimas kupinas išbandymų. Prastuomenę nuo ponų skiria neįveikiamo dydžio siena. Paslaptingame, tamsiame mieste slapstosi sukilėliai, trokštantys nuversti sieną ir sunaikinti valdžią. Maja – elitinė karė, ištrūkus anapus miesto, jos laukia kur kas didesni iššūkiai. Ko siekia keršto ištroškusi širdis?

Pasakojime netrūksta veiksmo, nuotykių, intrigų, meilės ir paslapčių. Iki pat paskutinės minutės viskas atrodo kitaip, nei yra iš tiesų. Tik Dorijanas žino tiesą.

Monika Mikėnaitė – jaunimo ir paauglių literatūros autorė. Tai debiutinė jos knyga, sulaukusi jaunimo dėmesio. Monika studijuoja Vytauto Didžiojo universitete anglų ir vokiečių filologiją. Autorė įkūrusi jaunimo literatūros apžvalgos tinklaraštį lietuvių kalba, nuolat seka jaunimo ir paauglių literatūros naujienas visame pasaulyje, dalijasi pastebėjimais su bendraminčiais ir bičiuliais. Kaip teigia Monika, visas jos laisvalaikis susijęs su rašymu ir knygomis.

2021-01-02

2021-01-02

2018-10-10

super idomi

Parašykite atsiliepimą apie "Anapus sienos. Tarsi feniksas iš pelenų"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Fantastika, fantasy

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Anapus sienos. Tarsi feniksas iš pelenų, kurį parašė Monika Mikėnaitė. Siūlome ne tik išsamų Anapus sienos. Tarsi feniksas iš pelenų aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Monika Mikėnaitė. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Anapus sienos. Tarsi feniksas iš pelenų. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Anapus sienos. Tarsi feniksas iš pelenų dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "Anapus sienos. Tarsi feniksas iš pelenų" perkama kartu