0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Apie moteris ir druską

 • Nauja knyga
 • Nuolaida knygai -21%
Kaina internetu: 12,49 €
Kaina knygyne: 15,69 €*
Sutaupote: 3.20 € (21%)
 • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

Apie moteris ir druską


2021-08-31 12.49 InStock
Į krepšelį
Knygos "Apie moteris ir druską" aprašymas

Rašytoja Gabriela Garcia romane „Apie moteris ir druską“ pasakoja apie kelias Lotynų Amerikos moterų kartas bei sudėtingą jų likimą. Nuo devyniolikto amžiaus cigarų fabrikų iki šiandieninių imigrantų sulaikymo vietų, knygoje atsiskleidžia nepaprastai jautri istorija apie moterų stiprybę ir gebėjimą išlikti.

Lemtingas dukters pasirinkimas, motina, velkanti praeities naštą ir šeimos paveldas, kuris siekia laikus Kuboje, kai dar nė viena iš jų nebuvo gimusi...

XIX amžiaus Kubos cigarų fabriko ceche Marija Izabelė yra vienintelė moteris. Tačiau politiniai sprendimai, nedarbo ir maišto grėsmė verčia asmeninę nepriklausomybę iškeisti į vienintelį tų laikų moterims tinkantį gyvenimo būdą.

Po devyniasdešimties metų Marijos Izabelės palikuonė Doloresa taip pat išgyvena neramius laikus. Fidelis Kastro kviečia vyrus traukti į kalnus ir sukilti, o moterys lieka vienos, baimėje ir be duonos kąsnio. Tačiau Doloresa su dukromis Karmen ir Elena tai reiškia ne tik skurdą, bet ir išsilaisvinimą.

Dabartiniame Majamyje Džanetė kovoja su priklausomybe nuo narkotikų ir alkoholio. Emigrantės iš Kubos dukra pasiryžusi sužinoti daugiau apie savo šeimos istoriją, kurią santūrioji motina Karmen linkusi nutylėti.

Džanetė elgiasi spontaniškai ir pribloškia Karmen nusprendusi į namus pasikviesti sulaikytos imigrantės iš Salvadoro dukrą, o vėliau keliauti į Kubą ir susipažinti su močiute, kurios niekada nematė.

Rašytojos Gabrielos Garcija romanas „Apie moteris ir druską“ yra asmeninių ir politinių išdavysčių kaleidoskopas, po gabalėlį dėliojantis nepaprastų moterų gyvenimą. Tai pasakojimas apie moterų pasirinkimus ir jų prisiminimų naštą, bei atkaklumą tų, kurios nusprendė pasakoti savo istorijas, nepaisydamos bandymų jas nutildyti.

Gabriela Gracija drąsiai kalba apie imigraciją, istoriją, tremtį, nelegalus bei motinų ir dukrų ryšius.

Gabriela Garcia – Jungtinių Amerikos Valstijų autorė. Jos tėvai – imigrantai iš Kubos ir Meksikos, tad rašytojos aptariamos problemos nėra svetimos. Autorė studijavo sociologiją, taip pat įgijo grožinės literatūros magistro laipsnį. Jos kūryba buvo spausdinami įvairiuose leidiniuose. „Apie moteris ir druską“ yra debiutinis romanas, kurį įkvėpė šeimos istorija bei migrantų padėtis šių dienų pasaulyje.

Trumpas aprašymas žada stiprių veikėjų portretus ir įtraukiantį siužetą bei nepaprastą Kubos atmosferą. Kviečiame romaną įsigyti internetu ir leistis į istorinę kelionę. Pirkti online siūlome ir daugiau įvairių žanrų knygų, kurios patiks įvairaus skonio skaitytojams. Jei sunku išsirinkti, pasidomėkite, kokie yra kūrinių atsiliepimai bei apžvalgos. Taip pat atsižvelkite į informacinę santrauką su puslapių skaičiumi, aprašymais, ištraukomis ir kitomis naudingomis detalėmis. Priminsime, kad knygyne nuolat vyksta išpardavimai ir akcijos, kurių dėka knygos kainuoja pigiau.


 • Pavadinimas originalo kalba: Of Women and Salt
 • Autorius: Gabriela Garcia
 • Leidėjas: Baltos lankos
 • Išleidimo metai: 2021
 • Knygos puslapių skaičius: 240
 • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
 • ISBN ar kodas: 9786094794650
 • Vertėjas: Jovita Groblytė-Hazarika
 • Iš kokios kalbos versta: anglų

Parašykite atsiliepimą apie "Apie moteris ir druską"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Apie moteris ir druską, kurią skaitytojams dovanoja Gabriela Garcia. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Gabriela Garcia su knyga Apie moteris ir druską jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Apie moteris ir druską patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Gabriela Garcia. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Apie moteris ir druską palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Apie moteris ir druską" perkama kartu