0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Atmosferos ir hidrosferos apsauga

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Atmosferos ir hidrosferos apsauga


Šiuo metu neparduodama

2021-06-30 1.89 SoldOut
Knygos "Atmosferos ir hidrosferos apsauga" aprašymas

Leidinys "Atmosferos ir hidrosferos apsauga" skirtas Vilniaus Gedimino technikos universiteto Aplinkos apsaugos inžinerijos specialybės magistrantūros II kurso studentams, studijuojantiems atmosferos apsaugos ir kontrolės bei hidrosferos apsaugos ir kontrolės disciplina.

Laboratoriniai darbai supažindina su atmosferoje ir hidrosferoje dažniausiai cheminiais teršalais bei pagrindiniais kokybiniais ir kiekybiniais jų nustatymo metodais. Kiekviename darbe pateikiama teorinė dalis, naudojami prietaisai, darbų eiga, literatūros sąrašas.Parašykite atsiliepimą apie "Atmosferos ir hidrosferos apsauga"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Aplinkos inžinerijos ir kraštotvarkos knygos

Aušra Zigmontienė parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Atmosferos ir hidrosferos apsauga, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Atmosferos ir hidrosferos apsauga aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Atmosferos ir hidrosferos apsauga už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Atmosferos ir hidrosferos apsauga? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Aušra Zigmontienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Atmosferos ir hidrosferos apsauga" perkama kartu