0
Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Atrastas laikas

  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 1997
  • Formatas: 15x24cm, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 288
  • ISBN ar kodas: 9986-02-363-7

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Atrastas laikas" aprašymas
Paskutinis ciklo "Prarasto laiko beieškant" romanas, kurio pagrindinės temos - pasakotojo abejonės dėl savo kūrybinio pašaukimo, Pirmasis pasaulinis karas, apmąstymai apie Laiką.

Parašykite atsiliepimą apie "Atrastas laikas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Atrastas laikas, kurią skaitytojams dovanoja Marcel Proust (Marselis Prustas). Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Marcel Proust (Marselis Prustas) su knyga Atrastas laikas jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Atrastas laikas patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Marcel Proust (Marselis Prustas). Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Atrastas laikas palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Atrastas laikas" perkama kartu