0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Baltoji gvardija

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2021-10-31 4.05 SoldOut

Knygos "Baltoji gvardija" aprašymas

"Baltoji gvardija" - vienas žymiausių M.Bulgakovo kūrinių, ne mažiau reikšmingas nei "Meistras ir Margarita" ar "Šuns širdis". Romane vaizduojamos pilietinės kovos, vykusios Ukrainoje po bolševikų perversmo Rusijoje."Baltoji Gvardija" parašyta poetizuota kalba, būdingu Bulgakovui stiliumi. Tai tarsi sakmė, apraudanti griūvantį seną gerąjį pasaulį, šeimos katastrofą, žlungantį ir išniekintą padorumą bei žmoniškumą; tai artėjančio iš Maskvos pusės raudonojo gaivalo pranašas.


  • Autorius: Michailas Bulgakovas
  • Leidėjas: Jotema
  • Išleidimo metai: 2003
  • Knygos puslapių skaičius: 302
  • Formatas: kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9955-527-73-0

Parašykite atsiliepimą apie "Baltoji gvardija"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Klasika. Užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Baltoji gvardija", kurią skaitytojams dovanoja Michailas Bulgakovas (Michail Bulgakov). Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Michailas Bulgakovas (Michail Bulgakov) su knyga "Baltoji gvardija" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Baltoji gvardija" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Michailas Bulgakovas (Michail Bulgakov). Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Baltoji gvardija" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Baltoji gvardija" perkama kartu