0

Baltosios naktys. Vargo žmonės

4.0
(3 įvertinimai)
Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
2007-08-22 Neverland

Man \'\'baltosios naktys\'\' turi kazka dievisko...

Informacija

Baltosios naktys. Vargo žmonės

  • Leidėjas: Margi raštai
  • Išleidimo metai: 2006
  • Formatas: 13x20, kieti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 328
  • ISBN ar kodas: 9986093201

Šiuo metu neparduodama

Aprašymas
Šioje knygoje spausdinami du nedidelės apimties ankstyvieji F. Dostojevskio kūriniai, autoriaus vadinami romanais, - Baltosios naktys ir Vargo žmonės. Juose su didele meile ir pagarba paprasto mažo žmogaus išgyvenimams papasakotos dvi nelaimingos jautrių, geros širdies, gilaus jausmo herojų istorijos.
Baltųjų naktų herojė, jauna panelė Nastenka, blaškosi tarp dviejų jaunuolių. Jai nesuprantamas ir baugus svajotojo pasaulis, bet jo nesavanaudiška, atsiduodanti meilė be galo ją jaudina ir traukia. Vargo žmonių herojus, senstelėjęs, skurdus, užguitas valdininkėlis Makaras Devuškinas - tikras biblinis mažutėlis, - bet jo siela kupina gilių ir sudėtingų jausmų, kuriuos jis atveria savo laiškuose mylimajai Varvarai.
Tik toks rašytojas kaip F.Dostojevskis galėjo taip giliai ir jautriai pažvelgti į mažo žmogaus jausmų pasaulį ir parodyti jo grožį.
2009-07-02

Baltosios naktys--vienas is pirmuju Dostojevskio kuriniu, todel lyginti su Idiotu ar Broliais-tiesiog nereiketu. As perskaiciau del to,kad norejau zinoti, nuo ko Jis pradejo savo kuryba

2007-08-27

skaiciau ta knyga po \"idioto\",tai per daug nesuzavejo,nes jauciasi atotrukis...Idiotas tobulesnis kurinys,bet kai zinai,kad \"baltosios naktys\"jo pirmine kuryba,tada kitaip ir vertini...tad geriau pradet Dostojevski skaityt nuo \"baltuju naktu\"..Tiesiog grazi,romantiska,kukli knyga..

2007-08-22

Man \'\'baltosios naktys\'\' turi kazka dievisko...

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu