Knygų su minimaliais DEFEKTAIS PAPILDYMAS Naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Bendrosios kalbotyros kursas

12,99 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-05-31 12.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Bendrosios kalbotyros kursas" aprašymas

Knygoje "Bendrosios kalbotyros kursas" pirmą kartą skelbiamas Ferdinando de Saussure'o (1857–1913) "Bendrosios kalbotyros kursas" lietuvių kalba.
Tai pamatinis šiuolaikinės kalbotyros veikalas, kurio idėjos padarė perversmą XX a. lingvistikoje, padėjo pagrindus struktūralizmui, darė ir tebedaro įtaką įvairioms humanitarinių mokslų kryptims. Tokios vadovėlinės binarinės priešpriešos kaip signifikantas (žymiklis) : signifikatas (žyminys), kalbos sistema (kalba) : šneka (kalbėjimas), sinchronija : diachronija, sintagminiai santykiai : asociaciniai, arba paradigminiai, santykiai yra siejamos su Saussure'o teorine mintimi.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Bendrosios kalbotyros kursas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Bendrosios kalbotyros kursas", Ferdinand de Saussure. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Ferdinand de Saussure su knyga "Bendrosios kalbotyros kursas" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Bendrosios kalbotyros kursas" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Ferdinand de Saussure. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Bendrosios kalbotyros kursas" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Bendrosios kalbotyros kursas" perkama kartu