0

Pašaukti laimėti

Kaina internetu: 10,79 €
Kaina knygyne: 12,29 €*
Sutaupote: 1.50 € (13%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Pašaukti laimėti

  • Leidėjas: Upė
  • Išleidimo metai: 2020
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 220
  • ISBN ar kodas: 9786099576565

2020-11-30 10.79 InStock
Į krepšelį
Knygos "Pašaukti laimėti" aprašymas

Dažnai girdime sakant, kad kiekvienas į šį pasaulį atėjome ne šiaip sau, o su konkrečiu, iš aukščiau skirtu tikslu.

Deja, daugelis mūsų panyra į kasdienius rūpesčius, o sunkumai prislegia taip, kad mūsų dangiškasis pašaukimas nublanksta ir pasimiršta. Šios knygos "Pašaukti laimėti" autorius Krisas Vallottonas dalijasi sukrečiančia tiesa, šmaikščiai atskleisdamas paslaptį, kaip atrasti ir atskleisti savo dievišką pašaukimą: pirmiausia turime atrasti ir tvirtai žinoti, kas esame Kristuje, o paskui narsiai, su tikėjimu veržtis pirmyn, nepaisydami sunkumų ir apribojimų. Asmeninio, gyvenimą keičiančio apreiškimo persmelktos įžvalgos sudrebina įprastą, tradicinį mąstymą.
Autorius skelbia Gerąją Naujieną, ragindamas mus ne trypčioti vienoje vietoje, apverkiant savo nesėkmes ir žlugimą, bet atrasti tikrąją laisvę Viešpatyje, palikti apatiją ir imtis veiksmo. Daugelis žmonių išsisukinėja, vardindami priežastis, kodėl negali būti nugalėtojai. Tačiau iš tiesų Dievas mums numatė kur kas daugiau, nei mes norime ar įstengiame pamatyti. Juk esame pašaukti laimėti!

Krisas Vallottonas – vienas iš Betelio bažnyčios vyresniųjų, Betelio tarnystės mokyklos bendrasteigėjas. Jau daugiau kaip trisdešimt metų tarnauja kartu su pastoriumi Bilu Džonsonu. Šiuo metu su žmona Kete gyvena Redinge, Kalifornijoje (JAV).

„Kriso Vallottono tikėjimas tikrai užkrečiantis. Perskaitęs šią knygą, užsikrėsi ir tu...“
Eric Metaxas – šiuo metu populiariausias New York Times bestselerių autorius, radijo laidų vedėjas

„Šią knygą būtina perskaityti tiems, kas ieško išgydymo ir laukia jo ne tik kitame, bet ir šiame gyvenime.“
Ted Dekker – New York Times bestselerių autorius

„Knygoje pateikiami konkretūs patarimai, kaip patenkinti esminius sielos poreikius.“
Mark Batterson – New York Times bestselerių autorius, National Community bažnyčios pastorius

Vertė Rūta Rušinskienė

Parašykite atsiliepimą apie "Pašaukti laimėti"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Dvasiniai skaitiniai

Kris Vallotton parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Pašaukti laimėti, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Pašaukti laimėti aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Pašaukti laimėti už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Pašaukti laimėti? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Kris Vallotton tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Pašaukti laimėti" perkama kartu