0

Buhalteriniai dokumentai (atnaujinta ir papildyta darbo priemonė)

  • Nuolaida knygai -22%
Kaina internetu: 99,99 €
Kaina knygyne: 127,09 €*
Sutaupote: 27.10 € (22%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Buhalteriniai dokumentai (atnaujinta ir papildyta darbo priemonė)

  • Leidėjas: Pačiolio prekyba
  • Išleidimo metai: 2020
  • Formatas: 21x29, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 280
  • ISBN ar kodas: 9789955042839

2021-01-31 99.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Buhalteriniai dokumentai (atnaujinta ir papildyta darbo priemonė)" aprašymas

Įmonės veiklą buhalteris „pažįsta“ iš dokumentų, kuriems surašyti ir apdoroti įmonėse sugaištama 40–60 PROC. VISO APSKAITAI SKIRIAMO LAIKO!

Netinkamas ūkinių operacijų dokumentavimas lemia ne tik apskaitos klaidas, bet ir neteisingai apskaičiuotus mokesčius, komplikuotus verslo santykius. Pasinaudokite kitų specialistų patirtimi ir praktiniais patarimais dokumentavimo srityje!

Atnaujintoje ir papildytoje darbo priemonėje:
* daugiau kaip 100 įvairių įmonių veiklai skirtų buhalterinių dokumentų pavyzdžių su jų naudojimo tvarkos paaiškinimais;
* pateikti visų dokumentų PILDOMI ŠABLONAI;
* dokumentų pavyzdžiai parengti įvertinus gerąją buhalterinės apskaitos praktiką ir teisės aktų reikalavimus;
* dokumentų saugojimo ir archyvavimo reikalavimai, klaidų dokumentuose taisymo būdai ir daug kitos naudingos informacijos.

TARP ŠIŲ DOKUMENTŲ TIKRAI RASITE REIKALINGŲ JŪSŲ ĮMONĖS VEIKLAI!

Greičiau ir patogiau pildykite buhalterinius dokumentus, parengtus pagal apskaitos, mokesčių ir kitų teisės aktų reikalavimus!

Parašykite atsiliepimą apie "Buhalteriniai dokumentai (atnaujinta ir papildyta darbo priemonė)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Apskaita

parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Buhalteriniai dokumentai (atnaujinta ir papildyta darbo priemonė), kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Buhalteriniai dokumentai (atnaujinta ir papildyta darbo priemonė) aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Buhalteriniai dokumentai (atnaujinta ir papildyta darbo priemonė) už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Buhalteriniai dokumentai (atnaujinta ir papildyta darbo priemonė)? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Buhalteriniai dokumentai (atnaujinta ir papildyta darbo priemonė)" perkama kartu