0

Pirkėjų atsiliepimai

Coco Chanel. Gyvenu tik kartą

5.0
(2 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2022-01-06 Neringa


Šiuo metu neparduodama

2022-08-31 8.99 SoldOut

Knygos "Coco Chanel. Gyvenu tik kartą" aprašymas

Coco Chanel vardas tikrai girdėtas daugeliui. Net visiškai nesidomintys mada žmonės yra girdėję apie garsiuosius kvepalus „Chanel nr.5“. Legendinis patarimas moterims spintoje turėti mažą juodą suknelę, tinkamą bet kokia proga, taip pat priklauso Coco. Tačiau prieš tapdama mados ikona ji tebuvo paprasta vaikų namuose augusi mergaitė. Alfonso Signorini biografijoje „Coco Chanel. Gyvenu tik kartą“ pasakoja apie garsios dizainerės gyvenimo ir kūrybos kelio pradžią.

Gabrielle Bonheur Chanel gimė 1883-tais metais. Biografinėje knygoje itin daug dėmesio skiriama jos vaikystei. Būsimos mados kūrėjos mama sunkiai sirgo ir mirė, kai Gabrielei tebuvo dvylika metų. Netrukus ji kartu su seserimi pateko į vienuolyne įsikūrusius vaikų namus. Būtent čia mergaitė suprato, kad jai patinka siūti, nors originalios idėjos sulaukė pašaipų. Palikusi vaikų namus Gabrielė dirbo madų salone, ten sutiko pirmąjį savo meilužį, vėliau jo dėka ir savo gyvenimo meilę, o tai tapo jos tramplynu svajonių link.

Coco Chanel buvo ikona pralenkianti laiką. Ji nesistengė atitikti visuomenės primestų standartų, o atvirkščiai – keitė tai kas nepatinka ir įvesdavo naujas madas. Ji stipriai prisidėjo prie to, kad moterys išsilaisvino iš korsetų, nepatogių drabužių, vėliau išdrįso į savo garderobą įsileisti kelnes. Coco nestokojo elegancijos bei drąsos.

Alfonso Signorini biografija „Coco Chanel. Gyvenu tik kartą“ – įtraukiantis pasakojimas apie moters gyvenimą, kuris prilygsta įmantriausio siužeto filmui. Nuo sunkios vaikystės, viso gyvenimo meilės vienam vyrui iki nepaprastai sėkmingų mados namų – užburianti istorija!

Coco Chanel gyvenimas įkvėpė keletą filmų. Vienas garsiausių yra 2009-tais metais sukurtas „Coco prieš Chanel“, kuriame jauną būsimą ikoną vaidino Audrey Tautou.

Alfonso Signorini (g. 1964 m.) – italų žurnalistas, radijo ir televizijos laidų vedėjas, paskalų žurnalo „Chi“ redaktorius, biografijų rašytojas.

Iš italų kalbos vertė Lina Gaučytė

Domina įžymybių gyvenimas? Trumpas aprašymas žada, kad knyga nenusileidžia fikcinių veikėjų istorijoms. Kviečiame biografiją įsigyti internetu, o taip pat savo lentynas papildyti ir kitų žanrų kūriniais. Pirkti online verta, nes čia galite sutaupyti. Juk daug knygų per išpardavimus ir akcijas kainuoja pigiau. Skaitytojų atsiliepimai ir apžvalgos padeda atrasti įdomius skaitinius, o jų turinį ir apimtį įvertinti galite atsižvelgę į puslapių skaičių bei aprašymą su santrauka ir ištraukomis.


  • Autorius:
  • Leidėjas: Obuolys
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 360
  • Formatas: 14x19, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094034428

Kiti taip pat domėjosi


2022-01-06

2021-03-02

Parašykite atsiliepimą apie "Coco Chanel. Gyvenu tik kartą"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Memuarai apie madą ir sportą

pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Coco Chanel. Gyvenu tik kartą", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Coco Chanel. Gyvenu tik kartą" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Coco Chanel. Gyvenu tik kartą" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Coco Chanel. Gyvenu tik kartą"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Coco Chanel. Gyvenu tik kartą" perkama kartu