0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Dabartinės lietuvių kalbos žodynas (CD, 5-as leidimas)

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
REKOMENDUOJAMOS NAUJOS KNYGOS

Dabartinės lietuvių kalbos žodynas (CD, 5-as leidimas)


Šiuo metu neparduodama

Knygos "Dabartinės lietuvių kalbos žodynas (CD, 5-as leidimas)" aprašymas
Šis elektroninis dabartinio žodyno leidimas Švietimo ir mokslo ministerijos rūpesčiu yra skiriamas šalies mokykloms. Be abejo, juo vaisingai naudosis lietuvių kalbos mokytojai ir dėstytojai, daug įdomių dalykų ir naudingų dalykų savo kalbai ugdyti ir plėtoti ras mokiniai ir studentai. Be to žodyne yra daug visų mokomųjų ir dėstomųjų dalykų žodžių, terminų, taisyklingų pasakymų. Tad juo vaisingai gali būti remiamasi bet kuriam dalykui mokyti ir dėstyti. Žodynas ir toliau bus nuolatinis viešosios informacijos priemonių darbuotojų, vertėjų, redaktorių, dvasininkų, mokslininkų, meno, kultūros daarbuotojų, politikų, valstybės tarnautojų ir verslininkų pagalbininkas ir kalbos patarėjas.
Iš viso žodyne yra apie 50 000 žodyno straipsnių, į juos sudėta beveik 80 000 žodžių. Be to, žodyno gale pridėta apie 3000 svarbiausių Lietuvos ir pasaulio vietovardžių straipsnių. Žodyne pateikti sunorminti žodžiai, teikiamos vartoti jų lytys, rašyba, kirčiavimas, paaiškintos svarbiausios žodžių reikšmės, glaustais pavyzdžiais parodytas tų žodžių junglumas ir vartosena, įdėtas geras pluoštas frazeologizmų.
Vieno CD instaliacijų kiekis neribojamas.


Parašykite atsiliepimą apie "Dabartinės lietuvių kalbos žodynas (CD, 5-as leidimas)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių kalbos žodynai

parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Dabartinės lietuvių kalbos žodynas (CD, 5-as leidimas), kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Dabartinės lietuvių kalbos žodynas (CD, 5-as leidimas) aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Dabartinės lietuvių kalbos žodynas (CD, 5-as leidimas) už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Dabartinės lietuvių kalbos žodynas (CD, 5-as leidimas)? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Dabartinės lietuvių kalbos žodynas (CD, 5-as leidimas)" perkama kartu