⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Dėl savęs, tavęs, nesvetimo. Pamąstymai apie dvasinę sveikatą

2023-06-30 1.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Dėl savęs, tavęs, nesvetimo. Pamąstymai apie dvasinę sveikatą" aprašymas

Autoriai šioje knygoje „Dėl savęs, tavęs, nesvetimo. Pamąstymai apie dvasinę sveikatą“ pateikia tris skirtingus požiūrius j tą pačią aktualią šiuolaikinėje visuomenėje dvasinės sveikatos išsaugojimo problemą. Žvelgiant iš mokslininko, gydytojo psichoterapeuto, rašytojo pozicijų, skaitytojui susidaro išsamesnis, panoraminis dvasinis šios problemos vaizdas. Pajausti tikrovišką žmogaus išgyvenimų sudėtingumo egzistavimą, jo esybę šalia mūsų - vadinasi, saugotis mąstymo ne į naudą padarinių, ieškoti stiprybės tikėjime, kurti ištisą tikėjimo tinklą, kuris apsaugotų nuo jausmų, minčių raizgalynės ir taptų tvirta atrama, j kurią atsirėmęs žmogus jaustųsi apsaugotas ir nuo stiprių likimo smūgių, lemties išmėginimų.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Dėl savęs, tavęs, nesvetimo. Pamąstymai apie dvasinę sveikatą"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Saviugdos knygos

Aleksandras Alekseičikas, Jeronimas Laucius, Vilija Targamadzė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Dėl savęs, tavęs, nesvetimo. Pamąstymai apie dvasinę sveikatą", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Dėl savęs, tavęs, nesvetimo. Pamąstymai apie dvasinę sveikatą" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Dėl savęs, tavęs, nesvetimo. Pamąstymai apie dvasinę sveikatą" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Dėl savęs, tavęs, nesvetimo. Pamąstymai apie dvasinę sveikatą"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Aleksandras Alekseičikas, Jeronimas Laucius, Vilija Targamadzė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Dėl savęs, tavęs, nesvetimo. Pamąstymai apie dvasinę sveikatą" perkama kartu