-10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: DIENA

0

Pirkėjų atsiliepimai

Depresija: atsiradimo priežastys, gydymas ir dvasinė pagalba

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-05-31 9.19 SoldOut

Knygos "Depresija: atsiradimo priežastys, gydymas ir dvasinė pagalba" aprašymas

Knygoje"Depresija: atsiradimo priežastys, gydymas ir dvasinė pagalba"
išsamiai aptariami įvairūs depresijos tipai, nusakomi jų ir kitų nervinių sutrikimų skirtumai, nagrinėjamos dažnai neatskiriamai susipynusios genetinės, psichologinės, socialinės ir dvasinės depresijos priežastys, pristatomos medicinos mokslo naujovės, aptariami įvairių psichologinių terapijų privalumai ir trūkumai gydant depresiją. Nuosekliai laikantis požiūrio į žmogų, kaip į harmoningą sielos ir kūno vienovę, pabrėžiama tikėjimo svarba, kovojant su šia baisia ir pavojinga gyvybei liga.


Kas yra depresija? Liga ar praeinanti emocinė būsena? O gal dvasinė problema, kurią padėtų išspręsti nuoširdi malda ir Atgailos sakramentas?

Daugelis, kuriuos aplenkė ši kančia, galvoja, kad supranta, ką reiškia išgyventi depresiją. Juk visi mes vienu ar kitu metu jaučiamės prislėgti. Visi esame jautę liūdesį, baimę ir dvasinį nuovargį. Dažnai manoma, kad depresija yra daugmaž panaši į kasdien patiriamą, tik galbūt kiek ilgiau ir stipriau išgyvenamą, tačiau iš esmės panašų nusiminimą. Tokia prielaida neteisinga. Depresija apima ir kūną, ir dvasią, veikia visą asmenį: emocijas, suvokimą, mintis ir fizinę sveikatą. Šiuolaikinė medicina depresiją laiko liga, tad depresija nėra tiesiog eilinis liūdesys, ji negali būti aiškinama tik niūriu ar intravertišku charakteriu. Dažnai tikintieji klysta manydami, kad tikėjimas turi apsaugoti nuo depresijos. Be abejo, dvasinė gyvenimo su Kristumi tikrovė - sakramentai, malda, teologinės tikėjimo, vilties ir meilės dorybės, kaip ir prigimtinės dorybės ar gailestingumo darbai, nenuneigiamai svarbu mūsų psichikos sveikatai. Tačiau klaidinga manyti, kad kuri nors pasaulio religija gali padėti išvengti kančios, apsaugoti nuo depresijos ar kitų psichikos ligų.

Knygos autoriai paneigia klaidingą depresijos supratimą. Ilgametis darbas su depresija sergančiais pacientais padėjo knygos autoriui A. Kheriaty suprasti, kad efektyviausias gydymas esti tada, kai šiuolaikinės medicinos ir farmacijos laimėjimai derinami su dvasinėmis praktikomis, sakramentais, kai įsiklausoma į šventųjų ir Bažnyčios tėvų išmintį. Todėl medicininio gydymo metodus autoriai išmintingai sieja su krikščioniškųjų vertybių teikiama dvasine pagalba.

Knygoje išsamiai aptariami įvairūs depresijos tipai, nusakomi jų ir kitų nervinių sutrikimų skirtumai, nagrinėjamos dažnai neatskiriamai susipynusios genetinės, psichologinės, socialinės ir dvasinės depresijos priežastys, pristatomos medicinos mokslo naujovės, aptariami įvairių psichologinių terapijų privalumai ir trūkumai gydant depresiją. Nuosekliai laikantis požiūrio į žmogų, kaip į harmoningą sielos ir kūno vienovę, pabrėžiama tikėjimo svarba, kovojant su šia baisia ir pavojinga gyvybei liga.

 Iš anglų kalbos vertė Kristina Gudavičienė

Turinys
Pratarmė    / 9


Įvadas / 17I DALIS. PAŽINTI DEPRESIJĄ

1 skyrius. Depresijos tipai ir jų priežastys / 37

2 skyrius.     Depresija ir dvasinis gyvenimas / 67

3 skyrius.     Depresija ir jai artimos ligos / 109

4 skyrius.     Depresija ir savižudybės drama / 119


II DALIS. ĮVEIKTI DEPRESIJĄ

5 skyrius.     Vaistai ir kiti biologiniai gydymo metodai / 141

6 skyrius.     Psichoterapija: jos nauda ir trūkumai / 163

7 skyrius.    Dvasinė pagalba sergant depresija / 193

8 skyrius.     Dieviškoji kilmė ir vilties dorybė / 229


PRIEDAI

I priedas. Maldos sielvarto valandą / 253

II priedas. Popiežiaus šv. Jono Pauliaus II kreipimasis depresijos tema / 266


Apie autorių / 269Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Depresija: atsiradimo priežastys, gydymas ir dvasinė pagalba"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Psichologijos, psichiatrijos knygos

Aaron Kheriaty, Fr. John Cihak pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Depresija: atsiradimo priežastys, gydymas ir dvasinė pagalba", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Depresija: atsiradimo priežastys, gydymas ir dvasinė pagalba" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Depresija: atsiradimo priežastys, gydymas ir dvasinė pagalba" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Depresija: atsiradimo priežastys, gydymas ir dvasinė pagalba"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Aaron Kheriaty, Fr. John Cihak tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Depresija: atsiradimo priežastys, gydymas ir dvasinė pagalba" perkama kartu