Tik šiandien! -5% extra nuolaida su kodu: PIGU (nuolaidos sumuojasi)

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Dharmos valkatos

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2024-07-31 2.89 SoldOut

Knygos „Dharmos valkatos“ aprašymas

Jacko Kerouako (Džeko Keruako, 1922-1969) autobiografinis romanas Dharmos valkatos, išleistas praėjus metams po garsiojo romano Kelyje (1957), yra vienas geriausių ir populiariausių šio rašytojo kūrinių. Romano siužetas paremtas asmenine Kerouaco patirtimi, kai šeštojo dešimtmečio viduryje jis gyveno Kalifornijoje ir buvo itin susidomėjęs dvasiniu budizmo pažinimo keliu. Daugelio romano veikėjų prototipai yra realūs rašytojo draugai, poetai ir rašytojai.
Romano pasakotojas Rėjus Smitas, išgyvenantis pasidygėjimą amerikiečių viduriniosios klasės gyvensenos tuštybe, sutinka Džefį Raiderį, kurį kaipmat identifikuoja kaip dvasinį idealą. Du jauni vaikinai įsitraukia į entuziastingas dharmos arba tiesos paieškas. Jų pagrindinis tikslas – dzeno kelias, kurį pasiekti jie tikisi kopdami į aukštas uolas ir gaudami vienatvės pamoką. Tačiau ši pamoka jiems sunkiai sekasi, ypač dėl tokio neasketiško laisvalaikio leidimo būdo kaip vyno vakarai, naktiniai poezijos skaitymai ar Laisvos Meilės Beprotybės Orgijos su bohemiškaisiais San Francisko Dzeno Pamišėliais.
Šiandienos pasiutėliams, kurie savaime suprantamu dalyku laiko tai, ko šeštojo dešimtmečio maištininkai tik siekė, bitnikų karta atrodo keista. Mes galime manyti, jog bitnikų gyvenimo būdas bei nuostatos iš esmės buvo vien primityvūs eksperimentai, pranašaujantys septintojo dešimtmečio kultūrinę revoliuciją, tačiau neabejotina, kad tai, kas siejama su negausia kontrkultūros literatūra, aiškiausiai, stipriausiai ir originaliausiai pasireiškė Kerouaco kūryboje.


  • Autorius: Jack Kerouac
  • Leidėjas: Baltos lankos
  • Išleidimo metai: 2009
  • Knygos puslapių skaičius: 216
  • Formatas: 15x23, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955231097

Parašykite atsiliepimą apie „Dharmos valkatos“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą „Dharmos valkatos“, Jack Kerouac. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Jack Kerouac su knyga „Dharmos valkatos“ jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga „Dharmos valkatos“ patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Jack Kerouac. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą „Dharmos valkatos“ palikti ir jūs.

 


Dažnai su „Dharmos valkatos“ perkama kartu