0

Didžiausios laimės ministerija

  • Nuolaida knygai -31%
Internetu: 12,99 €
Knygyne: 18,69 €*
Sutaupote: 5.70 € (31%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Turime sandėlyje
Informacija

Didžiausios laimės ministerija

  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2018
  • Formatas: 15x24, kieti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 406
  • ISBN ar kodas: 9786090133729

12.99 In stock
Į krepšelį
Aprašymas

Įspūdinga ir jaudinanti indų rašytojos, pelniusios tarptautinį pripažinimą bestseleriu „Mažmožių dievas“, Arundhati Roy knyga „Didžiausios laimės ministerija“ pasakoja apie laimę ir jos tylų buvimą pačiose neįprasčiausiose vietose.

„Didžiausios laimės ministerija“ veda skaitytoją į intymią kelionę po Indiją, kur laikas ir vieta susilieja ir įprasmina paprasto žmogaus buvimą. Ankštas senasis Delis, žėrintys naujieji miestai, kalnai ir slėniai Kašmyre ir vietos, kur karas reiškia taiką, o taika – karą.

 

Tai skaudi meilės istorija, pasakojama tai pašnibždomis, tai rėkiant, tai sielvartingai verkiant, tai nuoširdžiai juokiantis. Kiekvienas veikėjas čia būtinas, nepamirštamas, švelniai sutinkamas. Ir herojai čia – žmonės, kurių likimus pasaulis sudaužė, o paskui sulipdė iš naujo su meile ir viltimi.


Moteris, gyvenanti miesto kapinėse; kūdikis, vidury nakties rastas ant betoninio šaligatvio Naujojo Delio širdyje; moteris, kurią mylėjo trys vyrai ir jų persipynę likimai. Šie ir kiti veikėjai, jų gyvenimai ir jų atskiri pasauliai susijungia į vientisą ir darnų knygos skambesį. Nejučia tampi jų draugu ir sekėju, kol galiausiai tampi vienu iš jų.


Žmogiškumo, gailesčio, kitoniškumo ir bendrystės kupinas romanas atskleidžia nepakartojamą Arundhati Roy pasakotojos talentą. „Didžiausios laimės ministerija“ – skaudžių, juokingų, seksualių, žemiškų ir anapusinių pasakojimų mišinys, kur prarasti ir atrasti vaikai, pasiaukojimas, savęs neigimas ir nuolatinė kova dėl padėties visuomenėje kelia nerimą, bet ir padeda grįžti į pasaulį, kuriuo gali tikėti.


„Ryškiai ir įtaigiai parašytas epas. Įtraukianti istorija su daugybe gijų, kurioje tragedija ir politinis smurtas dera su žmogiška ir viltinga ateities vizija. „Didžiausios laimės ministerija“ iškelia Roy į Indijos literatūros viršūnę“.


Gregory McNamee, Kirkus Reviews


„Perlas. Nuostabus, audringas romanas: puikus kūrinys, vienu metu ir intymi, ir tarptautinė istorija. Tai rašymas, kuris taip svaigina, kad labiau panašu į vandenyje išskydusį rašalą, o ne žodžius ant popieriaus. Šiame didingame romane slypintis karštas pyktis ir gili užuojauta jus nustebins ir įkvėps“.


Ron Charles, The Washington Post


Arundhati Roy (g. 1959 m.) – Indijos rašytoja, eseistė, visuomenės veikėja. Tarptautinėje arenoje išgarsėjo su romanu „Mažmožių Dievas“, kuris 1997 metais jai pelnė prestižinę Booker premiją ir buvo išverstas į 40 kalbų. Rašytoja yra žymi kovotoja už žmogaus teises bei ekologiją. Parašė daugiau nei dešimt eseistikos knygų.


Iš anglų kalbos vertė Danguolė Žalytė

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu