⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Dieviškoji lygtis. Visko teorijos paieškos

3.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 13,99 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-01-25 Angelė

Tikėjausi daugiau. Gal knyga skirta besidomintiems istorinėmis ir naujausiomis mokslo žiniomis apie Visatą, ir kurių nedomina, kodėl, kuo remiantis mokslas tokias išvadas padarė. "Kodėl" nusakoma keliais žodžiais, suprasti neįmanoma ir todėl nervina.


2023-01-31 13.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Dieviškoji lygtis. Visko teorijos paieškos" aprašymas

Ši knyga „Dieviškoji lygtis. Visko teorijos paieškos“ – tai kvietimas leistis į kelionę, kurioje mes kartu su vienu žymiausių pasaulyje japonų kilmės fiziku Michio Kaku ieškosime atsakymų į mokslui taip rūpimus klausimus:

- Kas atsitiko prieš Didįjį sprogimą?
- Kas slypi kitoje juodosios skylės pusėje?
- Ar yra kitų visatų ir dimensijų? O jei taip, kurioje dimensijoje gyvename mes?
- Ar įmanoma keliauti laiku?
- Galų gale – ar mūsų visatos egzistavimas turi prasmę?

„Dieviškoji lygtis“ – tai bandymas atrasti atsakymus į šiuos klausimus. Knygos autorius nesudėtingai ir visiems suprantamai paaiškina, kaip fizikos atradimai pakeitė žmonijos istoriją: „Aprašydamas judėjimo ir traukos dėsnius, Niutonas padėjo pramonės revoliucijos pagrindus. Kai Faradėjus ir Maksvelas atskleidė elektrinės ir magnetinės jėgos vienovę, kilo elektros revoliucija. Kai Einšteinas ir kvantinės mechanikos fizikai atskleidė tikimybinį ir reliatyvistinį tikrovės pobūdį, prasidėjo šių laikų aukštųjų technologijų revoliucija“.

Fizikos profesorius M. Kaku įsitikinęs – netrukus mes galime tapti dar vienos revoliucijos liudininkais. Paslaptis slypi vienoje lygtyje, kuri apjungs visas gamtos jėgas ir atskleis slapčiausias mokslo paslaptis. Kokia ji? Ir kaip ši lygtis pakeistų mūsų pasaulio sampratą?

Kartu su šios knygos autoriumi leiskitės į Dieviškosios lygties paieškas ir surasite daugiau nei atsakymus.


  • Pavadinimas originalo kalba: The God Equation: The Quest for a Theory of Everything
  • Autorius: Michio Kaku
  • Leidėjas: Eugrimas
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 200
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094374227
  • Vertėjas: Kristina Petrutytė, Monika Andrejaitytė

Kiti taip pat domėjosi


2022-01-25

Tikėjausi daugiau. Gal knyga skirta besidomintiems istorinėmis ir naujausiomis mokslo žiniomis apie Visatą, ir kurių nedomina, kodėl, kuo remiantis mokslas tokias išvadas padarė. "Kodėl" nusakoma keliais žodžiais, suprasti neįmanoma ir todėl nervina.

Parašykite atsiliepimą apie "Dieviškoji lygtis. Visko teorijos paieškos"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Mokslo populiarinimo knygos

Michio Kaku pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Dieviškoji lygtis. Visko teorijos paieškos", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Dieviškoji lygtis. Visko teorijos paieškos" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Dieviškoji lygtis. Visko teorijos paieškos" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Dieviškoji lygtis. Visko teorijos paieškos"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Michio Kaku tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Dieviškoji lygtis. Visko teorijos paieškos" perkama kartu