0

Domas ir Tomas. Saldainių kiosko byla. Detektyviniai galvosūkiai

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Domas ir Tomas. Saldainių kiosko byla. Detektyviniai galvosūkiai

  • Serija: Domas ir Tomas
  • Leidėjas: Tyto alba
  • Išleidimo metai: 2018
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 144
  • ISBN ar kodas: 9786094662997

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Domas ir Tomas. Saldainių kiosko byla. Detektyviniai galvosūkiai" aprašymas

Tomas Dirgėla – rašytojas, LRT radijo laidos vaikams kūrėjas ir vedėjas – geriausiai jauniesiems skaitytojams pažįstamas kaip detektyvinės serijos „Domas ir Tomas“ autorius. Pirmoji šios serijos knyga „Domas ir Tomas. Dingusios šluotos byla“ 2017 m. pelnė Tarptautinės vaikų ir jaunimo literatūros asociacijos (IBBY) Antrąją premiją už geriausią metų knygą vaikams.

„Domas ir Tomas. Saldainių kiosko byla“ – tai detektyvinių galvosūkių rinkinys. Šioje knygoje rasi tris bylas, kurioms išaiškinti Domui ir Tomui reikės tavo pagalbos. Kiekviename skyriuje tavęs laukia užduotis ir tik ją išsprendęs galėsi toliau narplioti neįtikėtinas istorijas ir ieškoti įtariamojo. Prisidėk prie šauniosios detektyvų komandos – tapk vienu iš jų!
Domas ir Tomas meta tau iššūkį! Ar priimsi jį?!

Parašykite atsiliepimą apie "Domas ir Tomas. Saldainių kiosko byla. Detektyviniai galvosūkiai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Kitos knygos 9-12 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Domas ir Tomas. Saldainių kiosko byla. Detektyviniai galvosūkiai, kurį parašė Tomas Dirgėla. Siūlome ne tik išsamų Domas ir Tomas. Saldainių kiosko byla. Detektyviniai galvosūkiai aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Tomas Dirgėla. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Domas ir Tomas. Saldainių kiosko byla. Detektyviniai galvosūkiai. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Domas ir Tomas. Saldainių kiosko byla. Detektyviniai galvosūkiai dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "Domas ir Tomas. Saldainių kiosko byla. Detektyviniai galvosūkiai" perkama kartu