0

Filosofija ir teologija Martino Heideggerio mąstyme

Kaina internetu: 10,29 €
Kaina knygyne: 12,59 €*
Sutaupote: 2.30 € (19%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Filosofija ir teologija Martino Heideggerio mąstyme

  • Leidėjas: Aidai
  • Išleidimo metai: 2010
  • Formatas: 14x21, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 308
  • ISBN ar kodas: 9789955656951

2021-01-31 10.29 InStock
Į krepšelį
Knygos "Filosofija ir teologija Martino Heideggerio mąstyme" aprašymas

Dievo laukimas, dievų pasitraukimas, šventybės pėdsakai visada buvo Martino Heideggerio mąstymo dalykai. Jaunystės teologijos studijos įsirėžė į jo filosofavimą – dialogas, diskusija, polemika dėl pamatinių teologijos temų driekiasi per visą Heideggerio kūrybą.
Pastaraisiais trim dešimtmečiais išleisti iki tol nežinoti svarbūs Heideggerio tekstai ir nauji jo mąstymo aplinkos tyrimai davė medžiagos naujai kelti klausimą, koks yra vieno didžiųjų Europos mąstytojų santykis su teologija, o netiesiogiai – ir su krikščionybe.

Philippe’o Capelle-Dumont’o knygoje "Filosofija ir teologija Martino Heideggerio mąstyme", remiantis naujausia medžiaga ir jau klasika tapusiais Heideggerio veikalais, tiriama, kaip pastarojo mąstymą, įsišaknijusį katalikybės terpėje, veikia šv. Pauliaus, šv. Augustino, Viduramžių scholastikos, Liuterio, Bultmanno teolo­ginės doktrinos, ir atskleidžiamas paradoksas, kad jo ­teologinė kilmė lemia niekada taip ir nebaigtą atsiribojimą nuo krikščioniškosios teologijos.

Parašykite atsiliepimą apie "Filosofija ir teologija Martino Heideggerio mąstyme"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Filosofija

Capelle-Dumont Philippe parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Filosofija ir teologija Martino Heideggerio mąstyme, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Filosofija ir teologija Martino Heideggerio mąstyme aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Filosofija ir teologija Martino Heideggerio mąstyme už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Filosofija ir teologija Martino Heideggerio mąstyme? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Capelle-Dumont Philippe tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Filosofija ir teologija Martino Heideggerio mąstyme" perkama kartu