⭐ GRAND pasiūlymas knygoms! Naršykite čia >>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Galvok, ką galvoji

Kaina: 7,99 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-08-31 7.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Galvok, ką galvoji" aprašymas

Knyga „Galvok, ką galvoji“ įrodo, kad niekada nėra per anksti (ar per vėlu) mokytis valdyti savo emocijas ir stengtis savo gyvenimą padaryti laimingesnį ir produktyvesnį.

Tai smagi knyga, skirta vaikams nuo 7 iki 12 metų, taip pat suaugusiesiems ir mokytojams, kurie su jais gyvena ir dirba.

Vaikai šioje knygoje ras žaidimų, eilių, idėjų ir interaktyvių sąrašų, kurie padės jiems per smagias veiklas atrasti, kad mąstymas nėra kažkas, kas „vyksta savaime“. Išmokę kontroliuoti, ką ir kaip galvoja, vaikai bus geriau pasirengę susidurti su šiuolaikinės visuomenės reikalavimais.

Suaugusiesiems „Galvok, ką galvoji“ – tai nuosekli įžanga į racionalios emocinės terapijos principus ir metodus. Ši metodai padėjo milijonams įvairaus amžiaus žmonių išmokti kontroliuoti savo mąstymą ir gyvenimą.

Autorės – klinikinė psichologė Julie Johansen ir nepriklausoma rašytoja ir redaktorė Leigh Hay – remdamosi savo šeimų patirtimi, suformulavo šios knygos idėjas ir pratimus taip, kad jie būtų patrauklūs ir aktualūs vaikams. Juokingus piešinėlius sukūrė žinomas australų dailininkas ir animatorius Alexas Stittas.

Mes žinome – jums tikrai patiks mokytis „galvoti, ką galvoji“.


  • Autorius: Julie Johansen, Leigh Hay
  • Leidėjas: Margi raštai
  • Išleidimo metai: 2022
  • Knygos puslapių skaičius: 114
  • Formatas: 16x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789986095224
  • Vertėjas: Živilė Aleškaitienė
  • Iš kokios kalbos versta: anglų

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Galvok, ką galvoji"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Filosofijos knygos

Julie Johansen, Leigh Hay pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Galvok, ką galvoji", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Galvok, ką galvoji" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Galvok, ką galvoji" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Galvok, ką galvoji"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Julie Johansen, Leigh Hay tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Galvok, ką galvoji" perkama kartu