0

Grožis kaip būties būsena: proto ir dvasinio kelio valdymas

  • Nuolaida knygai -21%
Internetu: 4,79 €
Knygyne: 5,99 €*
Sutaupote: 1.20 € (21%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Turime sandėlyje
Informacija

Grožis kaip būties būsena: proto ir dvasinio kelio valdymas

  • Leidėjas: Dajalita
  • Išleidimo metai: 2019
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 260
  • ISBN ar kodas: 9786094241161

4.79 In stock
Į krepšelį
Aprašymas

Psichologo ir meditacijų praktiko Solomon Katz knyga „Grožis kaip būties būsena: proto ir dvasinio kelio valdymas“ – tai kelionė į save ir savo protą bei pamokos, kaip paversti save geriausiu savo draugu.

Šią knygą perskaityti turi visi, kas tik turi protą. Protas yra galingas įrankis, kupinas didžiulio kūrybiškumo ir išradingumo. Tačiau jei naudosime jį netinkamai, protas gali tapti kančios priežastimi. „Grožis kaip būties būsena“ atskleidžia skaitytojams, kaip tinkamai naudotis savo protu, kad ramybė įsigalėtų ne tik asmeniniame gyvenime, bet ir netgi visame pasaulyje.

Kai protas yra tinkamoje būsenoje, atsiveria širdis, o su ja ateina džiaugsmas. Knyga „Grožis kaip būties būsena“ veda skaitytoją į džiaugsmo ir dvasinio nušvitimo karalystę. Čia randami ir atsakymai į svarbiausius gyvenimo klausimus. Kai kelias, kuris pristatomas šioje knygoje, pamažu tampa vis dvasingesnis, kyla idėjos – konceptualiai ir literatūriškai gražios, nes jos kyla iš pačios širdies.

„Kai pirmą kartą paėmiau į rankas knygą „Grožis kaip būties būsena“, mane sužavėjo pavadinimas ir viršelis. Parašyta psichologo, turinčio gilų dvasinį pašaukimą, knyga man suteikė daug informacijos ir įkvėpė. Ji patenkino tiek mano proto alkį žinioms, tiek mano dvasios alkį dieviškumui. Dr. Katz sujungė asmenines įžvalgas, poeziją ir patirtis su praktinėmis psichologijos ir dvasinių praktikų žiniomis. „Grožis kaip būties būsena“ – tai vadovas kiekvienam, siekiančiam suprasti dvasingumą, tuo pačiu tvarkantis su protu, kuris dažnai stabdo mūsų aukštesnių tikslų siekius. Geriausiai, galite atsiversti bet kurį šios knygos puslapį ir išmokti ką nors svarbaus, reikalingo kaip tik šią akimirką. Tai puiki knyga, kupina naudingų pasiūlymų mūsų psichologinei ir dvasinei gerovei.“

Lynnda Pollio, rašytoja, knygos „Trusting the Currents“ autorė

Solomon Katz – amerikiečių psichologas, rašytojas, lektorius. Jo susidomėjimas meditacija nuvedė S. Katz į Aziją, kur jis nemažai laiko praleido kaip budistų vienuolis Birmoje ir Šri Lankoje. Grįžęs namo, ėmėsi daktaro disertacijos ir trejus metus praktikavo tylos meditacijas. Harvardo universitete Solomon Katz baigė pasaulio religijų ir psichologijos studijas. Jis mokėsi, praktikavo ir pats mokė psichologijos. Šiuo metu jis dirba klinikiniu psichologu Masačusetse.

Iš anglų kalbos vertė Regina Bylienė

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu