0

Hermeneutinė teisės samprata ir konstitucija

  • Nuolaida knygai -30%
Kaina internetu: 5,99 €
Kaina knygyne: 8,53 €*
Sutaupote: 2.54 € (30%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Hermeneutinė teisės samprata ir konstitucija

  • Leidėjas: Justitia
  • Išleidimo metai: 2009
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 216
  • ISBN ar kodas: 9789955616542

2020-10-31 5.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Hermeneutinė teisės samprata ir konstitucija" aprašymas

Ši knyga skaitytoją supažindina su hermeneutine teisės samprata, kuri, kaip ir pozityvistinė ar prigimtinės teisės samprata, susiformavo remiantis atitinkama filosofine mokykla. Šiuolaikinės hermeneutinės filosofijos atsiradimui didelę įtaką padarė žymusis XX amžiaus vokiečių filosofas Martinas Heideggeris (Martin Heidegger, 1889-1976), o išplėtojo kitas vokiečių filosofas Hansas Georgas Gadameris (Hans-Georg Gadamer, 1900-2002). Tai pirmas mėginimas Lietuvoje hermeneutinę filosofiją pritaikyti teisės mokslui ir konkrečiai - konstitucinei teisei. Knygoje publikuojami svarbiausi 1992 m. Lietuvos Respublikos Konstitucijos šaltiniai. Kadangi joje susipina filosofijos ir teisės mokslai, ji įgyja tarpdalykinį pobūdį ir gali būti tiek filosofijos, tiek teisės studentų p mokymo priemonė.

Parašykite atsiliepimą apie "Hermeneutinė teisės samprata ir konstitucija"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Hermeneutinė teisės samprata ir konstitucija, kurią skaitytojams dovanoja Vaidotas A. Vaičaitis. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Vaidotas A. Vaičaitis su knyga Hermeneutinė teisės samprata ir konstitucija jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Hermeneutinė teisės samprata ir konstitucija patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Vaidotas A. Vaičaitis. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Hermeneutinė teisės samprata ir konstitucija palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Hermeneutinė teisės samprata ir konstitucija" perkama kartu