0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Hermeneutinė teisės samprata ir konstitucija

  • Nuolaida knygai -30%
Kaina internetu: 5,99 €
Kaina knygyne: 8,53 €*
Sutaupote: 2.54 € (30%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

Hermeneutinė teisės samprata ir konstitucija


2021-07-31 5.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Hermeneutinė teisės samprata ir konstitucija" aprašymas

Ši knyga skaitytoją supažindina su hermeneutine teisės samprata, kuri, kaip ir pozityvistinė ar prigimtinės teisės samprata, susiformavo remiantis atitinkama filosofine mokykla. Šiuolaikinės hermeneutinės filosofijos atsiradimui didelę įtaką padarė žymusis XX amžiaus vokiečių filosofas Martinas Heideggeris (Martin Heidegger, 1889-1976), o išplėtojo kitas vokiečių filosofas Hansas Georgas Gadameris (Hans-Georg Gadamer, 1900-2002). Tai pirmas mėginimas Lietuvoje hermeneutinę filosofiją pritaikyti teisės mokslui ir konkrečiai - konstitucinei teisei. Knygoje publikuojami svarbiausi 1992 m. Lietuvos Respublikos Konstitucijos šaltiniai. Kadangi joje susipina filosofijos ir teisės mokslai, ji įgyja tarpdalykinį pobūdį ir gali būti tiek filosofijos, tiek teisės studentų p mokymo priemonė.


  • Autorius: Vaidotas A. Vaičaitis
  • Leidėjas: Justitia
  • Išleidimo metai: 2009
  • Knygos puslapių skaičius: 216
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955616542

Parašykite atsiliepimą apie "Hermeneutinė teisės samprata ir konstitucija"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Filosofijos knygos

Vaidotas A. Vaičaitis parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Hermeneutinė teisės samprata ir konstitucija, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Hermeneutinė teisės samprata ir konstitucija aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Hermeneutinė teisės samprata ir konstitucija už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Hermeneutinė teisės samprata ir konstitucija? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Vaidotas A. Vaičaitis tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Hermeneutinė teisės samprata ir konstitucija" perkama kartu