0

Imperatorių Rusija

  • Nuolaida knygai -27%
Internetu: 25,99 €
Knygyne: 35,19 €*
Sutaupote: 9.20 € (27%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Turime sandėlyje
Informacija

Imperatorių Rusija


25.99 InStock
Į krepšelį
Aprašymas

Jevgenijus Anisimovas – žymus istorikas ir rašytojas, Anciferovo premijos laureatas, istorijos mokslų daktaras, profesorius, Rusijos Mokslų Akademijos Sankt Peterburgo istorijos instituto vyriausiasis mokslinis bendradarbis. „Kultūros“ televizijos kanalo laidų ciklo „Dvaro paslaptys“ ir „Likimo belaisvės“ autorius ir vedėjas.

Knygoje „Imperatorių Rusija“ pateikta išsami ir visapusė imperatorių Rusijos istorija – nuo Petro I iki Nikolajaus II. Prieš skaitytojo akis atsiveria du Rusijos istorijos šimtmečiai, smarkiai nulėmę šalies likimą. Tai epocha, kai buvo klojami Rusijos galybės pamatai, didžios valstybės formavimosi epocha. Bet kartu tai nulėmė ir jos žlugimą 1917 metais.

Knygos "Imperatorių Rusija", kurioje medžiaga dėstoma tradiciškai chronologiškai, tekstas papildytas įdomiais įterpiniais: „Veikiantieji asmenys“, „Legendos ir gandai“, „Pažvelkime į šaltinį“, „Pastabos paraštėse“. Daugelį skaitytojų sudomins ir trumpos žinutės: „Dinastinis medis“, „Valstybinės valdžios regalijos“, „Ordinai“, „Garsiausi laivai“.

Puikus autoriaus pasakojimo stilius ir knygoje "Imperatorių Rusija" pateiktos istorinės medžiagos turiningumas tikrai neleis skaitytojui nuobodžiauti!

Iš rusų kalbos vertė Irena Aleksaitė

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu