⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Imunologijos ir imunotechnologijos pagrindai

Šiuo metu neparduodama

2023-10-31 11.99 SoldOut

Knygos "Imunologijos ir imunotechnologijos pagrindai" aprašymas

Vadovėlyje "Imunologijos ir imunotechnologijos pagrindai" kalbama apie svarbiausius imuninės sistemos formavimosi etapus, imuniteto komponentus ir veikimo mechanizmus, apžvelgiamos imuninės sistemos ligos, transplantacijos imunologiniai pagrindai, organizmo apsaugos (skiepų) veikimo mechanizmai.
Knyga "Imunologijos ir imunotechnologijos pagrindai" skirta biomedicinos mokslus studijuojantiems studentams, magistrantams, doktorantams, taip pat visiems, kurie domisi biologija ar siekia suprasti imuniteto susidarymą, funkcijas ir galimybes.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Imunologijos ir imunotechnologijos pagrindai"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Kitos medicinos knygos

Vytas Tamošiūnas, Ingrida Pumputienė, Raimonda Kvietkauskaitė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Imunologijos ir imunotechnologijos pagrindai", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Imunologijos ir imunotechnologijos pagrindai" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Imunologijos ir imunotechnologijos pagrindai" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Imunologijos ir imunotechnologijos pagrindai"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Vytas Tamošiūnas, Ingrida Pumputienė, Raimonda Kvietkauskaitė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Imunologijos ir imunotechnologijos pagrindai" perkama kartu