⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

...ir jūs pasakysite...

Kaina: 7,79 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-08-31 7.79 InStock
Į krepšelį

Knygos "...ir jūs pasakysite..." aprašymas

Knygoje "...ir jūs pasakysite..." daugiau nei du tūkstančiai ketureiliais surimuotų sentencijų. Amžiumi vyriausio Lietuvos poeto Vacio Reimerio kūrybinėje biografijoje jo vadinamieji katrenai - neretas reiškinys. Savo pamėgtąja eilėraščių forma autorius apmąsto esmines būties problemas, laiko ir žmogaus paraleles, nemaža posmų skirta Motinai ir Tėvynei ir, žinoma, niekada nesenstančioms meilės vizijoms.


  • Autorius: Vacys Reimeris
  • Leidėjas: Žuvėdra
  • Išleidimo metai: 2015
  • Knygos puslapių skaičius: 430
  • Formatas: 12x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098089547

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "...ir jūs pasakysite..."

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių eilėraščiai ir dramos

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "...ir jūs pasakysite...", Vacys Reimeris. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Vacys Reimeris su knyga "...ir jūs pasakysite..." jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "...ir jūs pasakysite..." patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Vacys Reimeris. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "...ir jūs pasakysite..." palikti ir jūs.

 


Dažnai su "...ir jūs pasakysite..." perkama kartu