-10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: SALE ⏳

0

Pirkėjų atsiliepimai

Ir ožka neša laimę: komiksų knyga žydų liaudies pasakos motyvai

Kaina: 9,99 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-08-31 9.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Ir ožka neša laimę: komiksų knyga žydų liaudies pasakos motyvai" aprašymas

Animacinių filmų kūrėjo, dailininko ir scenaristo Iljos Bereznicko knyga „Ir ožka neša laimę“ – tai nuotaikingi komiksai, skirti visai šeimai. Knygoje linksmai ir šmaikščiai pasakojama apie Lietuvos miesteliuose gyvenusius žydus ir jų folklorą.


Knygoje „Ir ožka neša laimę“ I. Bereznickas ironiškai ir šiuolaikiškai perteikia žydų liaudies pasakos motyvais paremtą pamokančią istoriją, kurioje pasakojama apie žydų buitį ir kasdienybę, bei jų sugebėjimą pozityviai ir žvaliai žvelgti į gyvenimą net sudėtingiausiose situacijose.


Komiksuose gausu ironijos, sveiko, lengvo humoro ir, svarbiausia, čia visuomet randama išeitis, o sunkumai vertinami kaip įprasta gyvenimo realybė, kuri netrukus pasikeis. Tai pamokanti istorija apie išmintingus žmones ir jų gebėjimą kur kas plačiau bei paprasčiau vertinti pasaulį.


Ilja Bereznickas (g. 1948 m.) – Lietuvos animacinio kino režisierius, dailininkas ir scenaristas. Baigė architektūrą Kauno politechnikos institute, o vėliau režisūrą Maskvoje. Nuo 1985 m. dirbo Lietuvos kino studijoje režisieriumi ir dailininku. Taip pat yra dirbęs Izraelio, Norvegijos, JAV kino studijose. 2003–2004 m. dėstė Vizualiojo meno mokykloje Niujorke. Nuo 2002 metų Vilniaus dailės akademijoje dėsto animaciją.

Jo filmografijoje yra daugiau nei 20 animacinių filmų, kuriems pats kūrė scenarijus ir režisavo, buvo šių filmų dailininkas statytojas. 1987 metais pasirodęs jo filmas „Baubas“ apie mergaitės draugystę su Baubu iki šiol yra vadinamas geriausiu lietuvišku animaciniu filmu.


Vienas žinomiausių I. Bereznicko darbų buvo Norvegijos studijoje Filmcameratene, kur jis kaip gamybos režisierius kūrė pilnametražį filmą „Giurinas su lapės uodega“. Šis filmas gavo daug apdovanojamų ir buvo pristatytas Kanų kino festivalyje. Ketverius metus autorius praleido Niujorke dirbdamas legendinio animacinio filmo „Tomas ir Džeris“ režisieriaus J. Zanderio studijoje.


I. Bereznickas iliustravo daugiau nei 30 kitų autorių knygų, yra karikatūrų autorius. Dalyvauja karikatūrų parodose Lietuvoje ir užsienyje.

Yra parengęs vadovėlį „Animacijos menas“, knygą „Animacija nuo idėjos iki ekrano“, taip pat Lietuvos vaikai pamėgo jo knygelę „Dovanėlė“ apie Kalėdų senelio pastangas Kalėdų išvakarėse apdovanoti visus vaikus. I. Bereznickas yra ir pirmosios Lietuvoje originalios komiksų žanro knygos „Kas atsitiko Albertui, arba kaip aš išmokau daryti mankštą“ autorius.


2014 m. Iljos Bereznicko darbai buvo įvertinti ordinu „Už nuopelnus Lietuvai“,  o 2015 m. Fredrikstad animation festival Norvegijoje jis buvo apdovanotas Auksiniu Gunaru „Už viso gyvenimo pasiekimus“.


  • Autorius: Ilja Bereznickas
  • Leidėjas: Mintis
  • Išleidimo metai: 2018
  • Knygos puslapių skaičius: 104
  • Formatas: 21x27, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9785417011078

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Ir ožka neša laimę: komiksų knyga žydų liaudies pasakos motyvai"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Knygos apie visuomenę

Ilja Bereznickas pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Ir ožka neša laimę: komiksų knyga žydų liaudies pasakos motyvai", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Ir ožka neša laimę: komiksų knyga žydų liaudies pasakos motyvai" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Ir ožka neša laimę: komiksų knyga žydų liaudies pasakos motyvai" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Ir ožka neša laimę: komiksų knyga žydų liaudies pasakos motyvai"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Ilja Bereznickas tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Ir ožka neša laimę: komiksų knyga žydų liaudies pasakos motyvai" perkama kartu