0

Įsikūnijimas. Pandoros gidas

  • Nuolaida knygai -31%
Kaina internetu: 3,69 €
Kaina knygyne: 5,29 €*
Sutaupote: 1.60 € (31%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Įsikūnijimas. Pandoros gidas

  • Leidėjas: Obuolys
  • Išleidimo metai: 2010
  • Formatas: 21x28, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 48
  • ISBN ar kodas: 9786094031212

2020-09-30 3.69 InStock
Į krepšelį
Knygos "Įsikūnijimas. Pandoros gidas" aprašymas

Pagal vaidybinį filmą
Sveiki atvykę į kaimyninės žvaigždžių sistemos vidurį, kur žmonės atrado planetą-palydovę Pandorą. Ten gyvena naviai, apsupti nepakartojamos gamtos ir nepaprastų būtybių.
Patyrinėkite naujo nepažįstamo pasaulio gelmes šioje iškarpų knygelėje su vaizdais iš filmo ir įdomybėmis apie navius!

Parašykite atsiliepimą apie "Įsikūnijimas. Pandoros gidas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Fantastika, fantasy

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Įsikūnijimas. Pandoros gidas, kurį parašė Maria Wilhelm, Dirk Mathison. Siūlome ne tik išsamų Įsikūnijimas. Pandoros gidas aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Maria Wilhelm, Dirk Mathison. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Įsikūnijimas. Pandoros gidas. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Įsikūnijimas. Pandoros gidas dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "Įsikūnijimas. Pandoros gidas" perkama kartu