0

Kai viskas pasakyta

Kaina internetu: 11,59 €
Kaina knygyne: 14,39 €*
Sutaupote: 2.80 € (20%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Kai viskas pasakyta

  • Leidėjas: Tyto alba
  • Išleidimo metai: 2019
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 254
  • ISBN ar kodas: 9786094663970

2021-01-31 11.59 InStock
Į krepšelį
Knygos "Kai viskas pasakyta" aprašymas

„Kai viskas pasakyta“ – pasakojimas apie vieno žmgaus gyvenimą.

Morisas Henigenas sėdi vienas viešbučio bare ir apmąsto savo gyvenimą. Per ateinančias kelias valandas jis kels stiklą penkis kartus. Jis prisimins penkis svarbiausius gyvenime sutiktus žmones ir kiekvienam iš jų skirs tostą – šis nuskambės kaip išpažintis, prisipažinimas ir kvietimas susitaikyti. Bet pirmiausia tai bus bene pirmas kartas, kai Morisas kalbės - pasakos savo istoriją, nes šį vakarą nutylėtų dalykų neliks.

Jis prisimins savo ištikimą vyresnįjį brolį Tonį ir nuoširdžią įseserę Norin, savo mirusią naujagimę Molę ir talentingąjį sūnų žurnalistą Keviną. Galiausiai, jis prisimins brangiausią žmogų – prieš du metus mirusią žmoną Sadi. Jis ne visada buvo jai geras, tačiau mylėjo ją taip, kaip til airiai moka mylėti – išlaikytai, ne visada matomai, tačiau visada žmogiškai.

Moriso Henigeno gailėti nereikia – tai savimi pasitikintis, 84 metus nugyvenęs išdidus ūkininkas. Jis vertas istorijos – būtent ją Morisas ir pasakoja skaitytojams, panorusiems įsitaisyti šalia ir paklausyti vyriškio pasakojimo. Apie nuslėptą laimę, kuria bijota džiaugtis, apie ištikimybę ir meilę, apie godumą ir turtą, apie neapykantą ir kerštą – tai Moriso Henigeno gyvenimas.

Dubline gyvenanti airių rašytoja Anne Griffin kurti ėmė tik sulaukusi 40-ies, tačiau jos trumpoji proza susilaukė skaitytojų dėmesio. „Kai viskas pasakyta“ – debiutinis jos romanas, kuriame atsiskleidžia neeilinis rašytojos talentas. Moteris teigia, kad Moriso Henigeno personažą įkvėpė realus vyriškis, kurį ji sutiko prieš kelerius metų bare – po trumpo pokalbio jis atsisveikindamas pasakė, jog ryto nebesulauks. Iš šios trumpos pažinties gimė debiutinio romano idėja.

„Geriausios debiutinės Anne Griffin knygos savybės – turtingas ir sklandus pasakojimas, įtikinantis balsas ir vaizduotės padiktuota sumani struktūra. Autorė meistriškai valdo sudėtingą siužetą, kuriame sutelpa patys įvairiausi veikėjai. <...> Griffin pasitiki savimi – tai neeilinis debiutas.“
The Irish Times

„Griffin meistriškai paliečia Moriso vidinio pasaulio ribas – jo tyla gali būti ir iškalbinga, ir pavojinga <...> Moriso portretas grubus ir tikras – Griffin jautriai atskleidžia po vyriška priešgyna besislepiantį stoicizmą.“
Independent

„Pasigėrėtinas kokybiškas romanas. Netobulas ir liūdnas pagrindinis jo veikėjas – geras žmogus, pasiryžęs pažvelgti į ilgus metus slėptas žaizdas. Laimė, tam jis turi visą naktį.“
Star Tribune

Iš anglų kalbos vertė Viktorija Uzėlaitė

Parašykite atsiliepimą apie "Kai viskas pasakyta"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Kai viskas pasakyta, kurią skaitytojams dovanoja Anne Griffin. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Anne Griffin su knyga Kai viskas pasakyta jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Kai viskas pasakyta patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Anne Griffin. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Kai viskas pasakyta palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Kai viskas pasakyta" perkama kartu