0

Kaip pradanginti dramblį

  • Nuolaida knygai -27%
5.0
(1 įvertinimai)
Internetu: 8,99 €
Knygyne: 12,29 €*
Sutaupote: 3.30 € (27%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Turime sandėlyje
2017-12-12 Aurelija

puiki

Informacija

Kaip pradanginti dramblį

  • Leidėjas: Tyto alba
  • Išleidimo metai: 2013
  • Formatas: 17x24, minkšti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 128
  • ISBN ar kodas: 9789986169406

2020-05-31 8.99 InStock
Į krepšelį
Aprašymas
Knyga "Kaip pradanginti dramblį" - tai iliuzijos meno paslapčių ir triukų vadovėlis.


Mantas Wizard (tikr. Mantas Žmuidinavičius) – iliuzionistas, tarptautinių konkursų laureatas ir prizininkas, Lietuvos iliuzionistų klubo (LIK) viceprezidentas, Baltijos šalių iliuzionistų asociacijos A.M.B.E.R. narys. Vilniaus universitete baigęs filosofijos ir psichologijos mokslus, Mantas ne tik demonstruoja triukus, bet ir kolekcionuoja rekvizitą, teatro kaukes, knygas. Sukaupęs daug žinių apie iliuzijos meno istoriją ir praktiką, jis siekia perteikti kitokį, originalų, požiūrį į šį meną.

Manto kūryba – tai alegorinė kelionė į iliuzijų, vaizdinių ir simbolių pasaulį, kuriame slepiasi didžiausios žmogaus svajonės ir lūkesčiai.


Knygoje "Kaip pradanginti dramblį" pateikiami 38 nesudėtingi triukai: triukai su monetomis, su virve, su nosinaitėmis, kortų triukai, mentaliniai ir kameriniai triukai. Taip pat supažindinama su iliuzijos meno istorija, pagrindinėmis jo taisyklėmis ir iliuzijų rūšimis.Jei norite, kad daiktai dingtų ar atsirastų jūsų valios pastangomis, čia rasite įvairių būdų, kaip tai padaryti. Jei jums rūpi tik išsiaiškinti, kaip atliekami kai kurie neįtikėtini dalykai, jūsų smalsumas irgi bus patenkintas. Jūs turite išskirtinę progą pažvelgti į slaptą, ko gera, įdomiausią, iliuzijos meno pusę. Kartais paslaptis būna ne mažiau įspūdinga nei pats triukas.
2017-12-12

puiki

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu