0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Kalorijos. Sveikatos ABC

Sudarė: Rimantas Stukas
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-01-31 2.68 SoldOut

Knygos "Kalorijos. Sveikatos ABC" aprašymas

Leidinyje "Kalorijos" pateikiamas ir paaiškinamas šiuo metu visame pasaulyje populiarus kūno masės indeksas, naudojamas žmogaus kūno svoriui įvertinti, normalaus ir idealaus kūno svorio įvertinimo lentelės, antsvorio ir per mažo kūno svorio įvertinimo kriterijai. Čia rasite surašytas sveikos mitybos rekomendacijas, sužinosite, kada iš tikrųjų reikia susirūpinti savo svoriu. Didžiausią leidinio dalį sudaro maisto produktų ir patiekalų energetinės vertės lentelės. Ši informacija padės renkantis maistą ir bus ypač vertinga tiems, kurie pasiryžę atsikratyti antsvorio.

Trečiasis pataisytas ir papildytas leidimas


  • Autorius: Rimantas Stukas
  • Leidėjas: Gamta
  • Išleidimo metai: 2006
  • Knygos puslapių skaičius: 139
  • Formatas: 10x15, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9955649402

Parašykite atsiliepimą apie "Kalorijos. Sveikatos ABC"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Sveikos mitybos knygos

Rimantas Stukas pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Kalorijos. Sveikatos ABC", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Kalorijos. Sveikatos ABC" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Kalorijos. Sveikatos ABC" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Kalorijos. Sveikatos ABC"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Rimantas Stukas tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Kalorijos. Sveikatos ABC" perkama kartu