TIESIOG -30% visoms knygoms su kodu: KALĖDOS

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje *

Katerina (knyga su defektais)

Kaina: 4,99 €
Kaina su kodu: 3,49 €
Nuolaidos kodas: KALĖDOS
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2023-12-31 4.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Katerina (knyga su defektais)" aprašymas

Galimas knygos brokas (gali būti likusi žymė nuo anksčiau ant knygos nugarėlės užklijuotos kainos, pageltę kai kurių knygų puslapiai, gali būti susilankstęs, subraižytas arba įplyšęs knygos viršelis).   

„Katerina“ - nepaprasta ukrainietės valstietės istorija, papasakota jos vardu. Po motinos mirties Katerina palieka namus ir įsidarbina žydų šeimoje tarnaite. Nors ji pati - krikščionė, dirbdama ir gyvendama pas žydus šeimininkus, ji prisiriša prie jų. Katerina išmoksta kalbėti jidiš ir gaminti maistą pagal košerinio maisto ruošimo taisykles. Vėliau ji su siaubu stebi žydų pogromus. Jos aplinkos žmonių nepaaiškinama neapykanta žydams stebina Kateriną ir kelia jai siaubą.

Gimus sūneliui, Katerina nusprendžia jį auklėti pagal žydų tradicijas. Vėliau, netekusi sūnaus, išgyvenusi ilgus metus kalėjime, po ilgų metų ji grįžta į gimtąjį kaimą, į tėvų viensėdį, kur pagaliau atranda ramybę ir nusiraminimą.

Aharonas Appelfeldas, vienas skaitomiausių Izraelio autorių. Pagrindinė rašytojo kūrinių tema – Holokaustas ir nesuvokiamos neapykantos žydams siaubas. Daugelis rašytojo kūrinių - autobiografiniai, tarp jų ir vaikystės prisiminimų įkvėptas romanas „Katerina“.

Aharonas Appelfeldas gimė Černivcuose, užaugo pasiturinčioje šeimoje, buvo vienintelis vaikas. 1940 m., kai Appelfeldui buvo aštuoneri, naciai nužudė jo motiną. Berniukas kartu su tėvu buvo deportuotas į vieną iš koncentracijos stovyklų Ukrainoje. Jis pabėgo ir trejus metus slapstėsi nuo vokiečių ir rumunų, klajojo po Besarabiją ir Bukoviną. Atėjus sovietinei armijai dirbo virėju. Po Antrojo pasaulinio karo Appelfeldas keletą mėnesių praleido perkeltųjų asmenų stovykloje Italijoje. 1946 m., likus dviems metams iki Izraelio nepriklausomybės, ​​būdamas penkiolikos, atvyko į Palestiną. Suradęs savo vardą Žydų agentūros (hebr. Ha-Sochnut Ha-Yehudit) sąrašuose vėl susitiko su tėvu. Izraelyje Appelfeldas baigė mokyklą, išmoko hebrajų kalbą, kuria ir rašo. Baigė hebrajų universitetą Jeruzalėje. Pirmieji jo literatūriniai kūriniai buvo apsakymai, vėliau ėmė rašyti romanus. Pastaraisiais metais rašytojas gyveno Mevaseret Siono mieste ir dėstė literatūrą Negevo Ben-Guriono universitete.


  • Pavadinimas originalo kalba: Katerina
  • Autorius: Aharon Appelfeld
  • Leidėjas: Sofoklis
  • Išleidimo metai: 2022
  • Knygos puslapių skaičius: 192
  • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094444616-BR
  • Vertėjas: Kristina Gudelytė-Lasman
  • Iš kokios kalbos versta: hebrajų

Parašykite atsiliepimą apie "Katerina (knyga su defektais)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Katerina (knyga su defektais)", Aharon Appelfeld. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Aharon Appelfeld su knyga "Katerina (knyga su defektais)" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Katerina (knyga su defektais)" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Aharon Appelfeld. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Katerina (knyga su defektais)" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Katerina (knyga su defektais)" perkama kartu