⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 15 ar 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Kauno senamiestis. Keliautojo žinynas

Kaina: 11,39 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2020-01-07 Karolis


2023-03-31 11.39 InStock
Į krepšelį

Knygos "Kauno senamiestis. Keliautojo žinynas " aprašymas

Vytenis Almonaitis bei Junona Almonaitienė parengė ir išleido jau ne vieną žinyną keliautojams. Autoriai aptaria Lietuvos regionų ir miestų istoriją ir kultūrą, bei siūlo įdomiausias vietas aplankyti patiems. „Kauno senamiestis: keliautojo žinynas“ – gidas po seniausią, o ir gražiausią, Kauno miesto dalį ir jos istoriją.

Kauno senamiestis įsikūręs į rytus nuo didžiausių Lietuvos upių Nemuno ir Neries santakos. „Kauno senamiestis: keliautojo žinynas“ yra atnaujintas ir papildytas gidas po šį miesto dalį, kuri turi ką papasakoti, tiek eiliniams turistams, tiek istorija besidomintiems žmonėms. Autoriai savo knygą skiria tiems, kurie nori geriau pažinti senamiestį.

Knygos rengėjai iš pradžių supažindina su bendra Kauno miesto istorija, aptaria jo raidą, istorinius įvykius, nulėmusius net tik žmonių gyvenimus, bet ir architektūros stilių formavimąsi. Keliautojų gidas apima penkiasdešimt penkis senamiesčio kultūros ir istorijos paminklus. Kai kuriuos žino kiekvienas kaunietis, kiti gali tapti netikėtu atradimu.

Vytenis Almonaitis ir Junona Almonaitienė aptardami Kauno istorijos etapus keliautojus vedžioja po Kauno pilį, užsuka į gotikinės architektūros paminklą – Perkūno namą. Autoriai skaitytojus kviečia susipažinti su prezidentūra, kurioje Kaunui tapus laikinąją sostine rezidavo šalies prezidentas. Verta sužinoti ir Ugniagesių rūmų istoriją – lenktos formos statinys Kaunui suteikė architektūrinės įvairovės. Skaitytojai kartu su autoriais aplankys ir žymiausius Lietuvos rašytojus įamžinusias vietas.

Vytenis Almonaitis ir Junona Almonaitienė pasistengė medžiagą pateikti gyvai, įdomiai bei patraukliai. Kauno miesto svečiai knygoje „Kauno senamiestis: keliautojo žinynas“ atras daugybę įdomių vietų, o vietiniai gyventojai susipažins su architektūriniais objektais ir jų istorija.

„Kauno senamiestis: keliautojo žinynas“ – ne tik informatyvus, bet ir patogus gidas. Knygos rengėjai pažymėjo aprašomas vietas žemėlapyje. Tereikia čiupti, keliauti, domėtis! Leidinys iliustruotas įvairiomis Kauno nuotraukomis, senais žemėlapiais, piešiniais. Jų knygoje daugiau nei du šimtai!

Vytenis Almonaitis ir Junona Almonaitienė skaitytojams padovanojo jau daugiau nei dvidešimt kelionių vadovų. Autoriai teigia, kad prieš pradėdami rengti kelionių gidus, jie nusprendė daugiau dėmesio skirti paveldui, kuris šiek tiek apleistas ir sulaukia mažiau dėmesio. Besidomintiems Kauno istorija Vytenis Almonaitis ir Junona Almonaitienė paruošė ne tik senamiesčio, bet ir miesto naujamiesčio vadovą.
Kiti taip pat domėjosi


2020-01-07

Parašykite atsiliepimą apie "Kauno senamiestis. Keliautojo žinynas "

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Kelionių vadovai po Lietuvą

Junona Almonaitienė, Vytenis Almonaitis pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Kauno senamiestis. Keliautojo žinynas ", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Kauno senamiestis. Keliautojo žinynas " aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Kauno senamiestis. Keliautojo žinynas " už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Kauno senamiestis. Keliautojo žinynas "? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Junona Almonaitienė, Vytenis Almonaitis tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Kauno senamiestis. Keliautojo žinynas " perkama kartu