0

Klausyk ir valgyk. Liaukimės save kontroliuoti

  • Nuolaida knygai -26%
5.0
(1 įvertinimai)
Kaina internetu: 4,79 €
Kaina knygyne: 6,39 €*
Sutaupote: 1.60 € (26%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2013-10-16 Danutė

Geriau už bet kokias dietas :)

Informacija

Klausyk ir valgyk. Liaukimės save kontroliuoti

  • Leidėjas: Mijalba
  • Išleidimo metai: 2011
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 144
  • ISBN ar kodas: 9786098050172

2020-09-30 4.79 InStock
Į krepšelį
Knygos "Klausyk ir valgyk. Liaukimės save kontroliuoti" aprašymas

"Klausyk ir valgyk. Liaukimės save kontroliuoti" yra vienintelė tokio pobūdžio knyga, kurioje pateikta technika yra paprasta ir lengvai panaudojama. Ši knyga padės jums visam laikui pakeisti savo gyvenimą ir jūsų santykį su maistu.

Lise Bourbeau - 20 knygų, tarp jų bestselerio "Klausykis savo kūno, geriausio savo draugo Žemėje" autorė. Ji taip pat yra didžiausios Kvebeke asmenybės ugdymo mokyklos įkūrėja. Šios mokyklos filialai veikia daugiau kaip dvidešimtyje šalių.


Kitos Lise Bourbeau knygos "Tavo kūnas sako "Mylėk save!" ir "Išsigydyk vaikystės žaizdas"


Ar jūs žinote, kad jau daugelį metų mityba yra ta tema, apie kurią dažniausiai kalbama per masinės informacijos priemones? Iš tikrųjų ši pelninga industrija skatina daugybės knygų pasirodymą. Jų autoriai nagrinėja įvairius maisto produktus, siūlo stebuklingus receptus ir dietas. Knyga "Klausyk ir valgyk. Liaukimės save kontroliuoti" neturi nieko bendro su tokiais leidiniais, nes jos tikslas yra:

- atskleisti, kad, be alkio, yra dar šešios priežastys, skatinančios mus valgyti;

- leisti suprasti, kaip jūs kontroliuojate savo mitybą ir kokia žalinga jums yra ši kontrolė;

- išmokyti greitai atpažinti emocinius savo sielos pažeidimus, kurie trukdo jums teisingai maitintis;

- padėti jums pamilti save ir susitaikyti su savo fiziniu ir dvasiniu kūnu, t. y. priimti save tokius, kokie esate kiekvieną akimirką.


Lise Bourbeau, visame pasaulyje pripažinta kaip kūno klausymosi specialistė, jums pateikia daugybę atsakymų ir naudingų patarimų. Ši novatoriška knyga visiškai kitokiu aspektu apžvelgia jūsų ryšį su tuo, ką jūs valgote. Skaitydami šią knygą pamatysite, kaip glaudžiai jūsų fizinis kūnas susijęs su emocinėmis, mentalinėmis ir dvasinėmis ypatybėmis.


Vertė Ramunė Vingelienė

ĮŽANGA


Štai jau prabėgo dvidešimt septyneri metai nuo gyvenimo mokyklos Klausykis savo kūno įkūrimo. Su didžiausiu malonumu galime kalbėtis su jumis apie viską, ką sužinome apie savo kūną maitindamiesi. Likus metams iki mano mokyklos atidarymo, kilo mintis užsirašyti viską, ką valgau ir geriu, nes būtent mitybą maniau esant savo svorio padidėjimo priežastimi (buvau priaugusi 10 kg). Tuo metu net nenumaniau, kaip tai pakeis mano gyvenimą. Tai buvo nepamirštama patirtis, pastūmėjusi mane iš protinio į dvasinį mąstymo lygmenį.

Iš tikrųjų penkiolika metų prieš mokyklos Klausykis savo kūno atidarymą labai vertinau protinius sugebėjimus. Kadangi dirbau pardavimų srityje, mano viršininkai nuolat skatino domėtis pozityviuoju mąstymu. Tuo metu tai buvo laikoma svarbiu komercinės sėkmės garantu. Buvau įpratusi taip apmąstyti kiekvieną savo kasdienybės problemą. Nepaisant neblogų tokio pozityvaus programavimo rezultatų, kiekvieną kartą tekdavo grįžti į pradinę padėtį, kad galėčiau kontroliuoti susidariusią situaciją, tačiau problema taip ir likdavo iš esmės neišspręsta.

Pradėjusi užsirašinėti viską, ką gėriau ir valgiau, per kelis mėnesius atsikračiau nereikalingų kilogramų. Tai įvyko visai natūraliai, be ypatingų pastangų. Supratau, kad tai, ką aš sužinojau apie save tuo metu, man buvo daug svarbiau negu svorio sureguliavimas. Tyrinėdama, ką valgau, suvokiau, kas aš esu, kokios yra mano baimės ir viltys. Tuo pat metu gavau dar vieną ypatingą dovaną: per šiuos mėnesius pradingo gausybė negalavimų, kankinusių mane daugelį metų.

Tuo metu supratau, kad įsiklausydama į savo fiziologinius mitybos poreikius, aš įgijau galimybę suvokti ir emocinius bei mentalinius poreikius. Tapo aišku, kad neįmanoma atskirti mūsų trijų kūnų - dirbant su vienu iš jų, automatiškai yra veikiami ir kiti kūnai. Štai kodėl dingo mano negalavimai. Tai buvo atspirties taškas gyvenimo mokyklai Klausykis savo kūno atsirasti.

Po dvidešimt septynerių metų, atsižvelgdama į šios mokyklos narių prašymus ir siekdama padėti daugeliui skaitytojų, nusprendžiau parašyti šią knygą. Tu rasi joje viską, ką man ir kitiems žmonėms pavyko sužinoti šios patirties metu.

Beje, noriu atkreipti dėmesį į tai, kad aš ir toliau kreipiuosi į savo skai tytoją „tu", nes tai leidžia man jaustis artimesnei mums bendraujant.

Patikslinu, kad ši knyga "Klausyk ir valgyk. Liaukimės save kontroliuoti" neišmokys tavęs „teisingai maitintis". Tam yra skirta daugybė kitų puikių leidinių. Mano tikslas padėti tau:

• suprasti, kaip tu sugebi kontroliuoti save;

• atkreipti dėmesį į tai, ką tu valgai;

• savo mitybą susieti su emociniu, mentaliniu ir dvasiniu lygme nimis;

• suprasti, kodėl yra taip sunku įsiklausyti į savo tikruosius po reikius;

• greitai suvokti pažeidimus, kurie trukdo tau tinkamai maitintis, tiek fiziniame, tiek psichologiniame lygmenyje;

• prieš valgant nuolat įsiklausyti į savo kūno poreikius;

• mylėti save kiekvieną akimirką ir priimti save tokį, koks esi savo fiziniame kūne.
2013-10-16

Geriau už bet kokias dietas :)

Parašykite atsiliepimą apie "Klausyk ir valgyk. Liaukimės save kontroliuoti"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Sveika mityba

Lise Bourbeau parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Klausyk ir valgyk. Liaukimės save kontroliuoti, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Klausyk ir valgyk. Liaukimės save kontroliuoti aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Klausyk ir valgyk. Liaukimės save kontroliuoti už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Klausyk ir valgyk. Liaukimės save kontroliuoti? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Lise Bourbeau tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Klausyk ir valgyk. Liaukimės save kontroliuoti" perkama kartu