0

KOMPLEKTAS. Geriausias pasaulyje KODŲ ŠIFRUOTOJAS Viljamas Ventonas: Luridijaus vagis + Kriptalo portalas

Informacija

KOMPLEKTAS. Geriausias pasaulyje KODŲ ŠIFRUOTOJAS Viljamas Ventonas: Luridijaus vagis + Kriptalo portalas


Šiuo metu neparduodama

Knygos "KOMPLEKTAS. Geriausias pasaulyje KODŲ ŠIFRUOTOJAS Viljamas Ventonas: Luridijaus vagis + Kriptalo portalas" aprašymas

Dviejų knygų KOMPLEKTAS 11-14 metų vaikams. Susipažinkite su Viljamu Ventonu – geriausiu pasaulyje kodų šifruotoju!

Geriausia 2016 m. vaikų knyga Norvegijoje.

"Luridijaus vagis"

Viljamui tėvai niekada nepasakojo, kodėl jie turėjo palikti Londoną ir apsigyventi ūkanotame Norvegijos miestelyje. Čia jis neturi draugų, todėl laiką leidžia savo kambaryje šifruodamas kodus. Šį pomėgį paveldėjo iš savo mylimo senelio, kuris paslaptingai dingo šeimai palikus Londoną Nepaisydamas griežto tėvų draudimo, Viljamas neatsispiria pagundai išspręsti sunkiausią pasaulio kodą Neįmanomo parodoje.
Ir prasideda bėdos: jį medžioja grasus robotas, o pagalbon atskuba paslaptingo Posthumanistinių tyrimų instituto profesoriai. Institute Viljamas susipažįsta su ten gyvenančiais vaikais ir tampa vienu iš kandidatų į geriausius pasaulio kodų šifruotojus. Tačiau berniukas supranta, kad įveikti tykančius pavojus jam gali padėti tik senelis, kurį reikia žūtbūt surasti. Su naująja drauge Iskija jis leidžiasi į nuotykių kupinas senelio paieškas, kuriose prireiks daug drąsos ir ypatingų jo gebėjimų.

"Kriptalo portalas"

Kokias paslaptis slepia seniausias pasaulyje kriptalo portalas?
Viljamas Ventonas nekantrauja sugrįžti į Posthumanistinių tyrimų institutą. Ten berniuko antrieji namai ir jiems vėl iškilo pavojus! Institutas pavirto kone kalėjimu: robotai sargybiniai seka kiekvieną žingsnį, o daugelis kandidatų išsiųsti namo. Viljamui nerimą kelia ir keista, šiurpi būtybė, kuri vis pastoja jam kelią...
Jis ryžtasi išsiaiškinti, koks pavojus gresia institutui, tačiau pirmiausia profesorius Benjaminas turi nustatyti, kodėl luridijaus akmuo Viljamui sukelia nekontroliuojamus priepuolius. Netrukus instituto vadovas ponas Gofmanas supranta, kad atėjo laikas atskleisti ilgai slėptą tiesą. Viljamo ir Iskijos laukia netikėtų pavojų kupina užduotis – piktiesiems niekšams užkirsti kelią link kriptalo portalo!

Parašykite atsiliepimą apie "KOMPLEKTAS. Geriausias pasaulyje KODŲ ŠIFRUOTOJAS Viljamas Ventonas: Luridijaus vagis + Kriptalo portalas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Grožinė užsienio autorių literatūra

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys KOMPLEKTAS. Geriausias pasaulyje KODŲ ŠIFRUOTOJAS Viljamas Ventonas: Luridijaus vagis + Kriptalo portalas, kurį parašė Bobbie Peers. Siūlome ne tik išsamų KOMPLEKTAS. Geriausias pasaulyje KODŲ ŠIFRUOTOJAS Viljamas Ventonas: Luridijaus vagis + Kriptalo portalas aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Bobbie Peers. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie KOMPLEKTAS. Geriausias pasaulyje KODŲ ŠIFRUOTOJAS Viljamas Ventonas: Luridijaus vagis + Kriptalo portalas. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą KOMPLEKTAS. Geriausias pasaulyje KODŲ ŠIFRUOTOJAS Viljamas Ventonas: Luridijaus vagis + Kriptalo portalas dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "KOMPLEKTAS. Geriausias pasaulyje KODŲ ŠIFRUOTOJAS Viljamas Ventonas: Luridijaus vagis + Kriptalo portalas" perkama kartu