0
KOMPLEKTAS. Geriausias pasaulyje KODŲ ŠIFRUOTOJAS Viljamas Ventonas: Luridijaus vagis + Kriptalo portalas
5.99 OutOfStock

KOMPLEKTAS. Geriausias pasaulyje KODŲ ŠIFRUOTOJAS Viljamas Ventonas: Luridijaus vagis + Kriptalo portalas

Turime sandėlyje
Informacija

KOMPLEKTAS. Geriausias pasaulyje KODŲ ŠIFRUOTOJAS Viljamas Ventonas: Luridijaus vagis + Kriptalo portalas


Šiuo metu neparduodama

Aprašymas

Dviejų knygų KOMPLEKTAS 11-14 metų vaikams. Susipažinkite su Viljamu Ventonu – geriausiu pasaulyje kodų šifruotoju!

Geriausia 2016 m. vaikų knyga Norvegijoje.

"Luridijaus vagis"

Viljamui tėvai niekada nepasakojo, kodėl jie turėjo palikti Londoną ir apsigyventi ūkanotame Norvegijos miestelyje. Čia jis neturi draugų, todėl laiką leidžia savo kambaryje šifruodamas kodus. Šį pomėgį paveldėjo iš savo mylimo senelio, kuris paslaptingai dingo šeimai palikus Londoną Nepaisydamas griežto tėvų draudimo, Viljamas neatsispiria pagundai išspręsti sunkiausią pasaulio kodą Neįmanomo parodoje.
Ir prasideda bėdos: jį medžioja grasus robotas, o pagalbon atskuba paslaptingo Posthumanistinių tyrimų instituto profesoriai. Institute Viljamas susipažįsta su ten gyvenančiais vaikais ir tampa vienu iš kandidatų į geriausius pasaulio kodų šifruotojus. Tačiau berniukas supranta, kad įveikti tykančius pavojus jam gali padėti tik senelis, kurį reikia žūtbūt surasti. Su naująja drauge Iskija jis leidžiasi į nuotykių kupinas senelio paieškas, kuriose prireiks daug drąsos ir ypatingų jo gebėjimų.

"Kriptalo portalas"

Kokias paslaptis slepia seniausias pasaulyje kriptalo portalas?
Viljamas Ventonas nekantrauja sugrįžti į Posthumanistinių tyrimų institutą. Ten berniuko antrieji namai ir jiems vėl iškilo pavojus! Institutas pavirto kone kalėjimu: robotai sargybiniai seka kiekvieną žingsnį, o daugelis kandidatų išsiųsti namo. Viljamui nerimą kelia ir keista, šiurpi būtybė, kuri vis pastoja jam kelią...
Jis ryžtasi išsiaiškinti, koks pavojus gresia institutui, tačiau pirmiausia profesorius Benjaminas turi nustatyti, kodėl luridijaus akmuo Viljamui sukelia nekontroliuojamus priepuolius. Netrukus instituto vadovas ponas Gofmanas supranta, kad atėjo laikas atskleisti ilgai slėptą tiesą. Viljamo ir Iskijos laukia netikėtų pavojų kupina užduotis – piktiesiems niekšams užkirsti kelią link kriptalo portalo!

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu