⭐ GRAND pasiūlymas knygoms! Naršykite čia >>

0

Pirkėjų atsiliepimai

KOMPLEKTAS. Trys R. Giordano SAVIUGDOS ROMANAI (3 knygos)

Kaina: 35,99 €
NEMOKAMAS PRISTATYMAS Lietuvoje
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-08-31 35.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "KOMPLEKTAS. Trys R. Giordano SAVIUGDOS ROMANAI (3 knygos)" aprašymas

Tai romanai, tęsiantys geriausias tokių knygų, kaip „Dievas visada keliauja incognito“ (aut. Laurent Gounelle), tradicijas, skirtas visiems, ieškantiems įkvepiančios, kasdienes problemas padedančios spręsti literatūros.

„Tavo antras gyvenimas prasideda supratus, kad gyveni tik kartą“

„Kupidonas kartoniniais sparnais“

„Taškuoto zebro krautuvėlė“Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "KOMPLEKTAS. Trys R. Giordano SAVIUGDOS ROMANAI (3 knygos)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "KOMPLEKTAS. Trys R. Giordano SAVIUGDOS ROMANAI (3 knygos)", Raphaëlle Giordano. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Raphaëlle Giordano su knyga "KOMPLEKTAS. Trys R. Giordano SAVIUGDOS ROMANAI (3 knygos)" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "KOMPLEKTAS. Trys R. Giordano SAVIUGDOS ROMANAI (3 knygos)" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Raphaëlle Giordano. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "KOMPLEKTAS. Trys R. Giordano SAVIUGDOS ROMANAI (3 knygos)" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "KOMPLEKTAS. Trys R. Giordano SAVIUGDOS ROMANAI (3 knygos)" perkama kartu