0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

KOMPLEKTAS. Trys ŠIRDINGI romanai: Nuotakos suknelė + Nepažįstamosios malda + Abatija

4.5
(4 įvertinimai) Įvertinkite
  • Nuolaida knygai -74%
Kaina internetu: 9,99 €
Kaina knygyne: 37,97 €*
Sutaupote: 27.98 € (74%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-07-02 Rokas

Puikus atradimas jūsų knygyne


2021-09-30 9.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "KOMPLEKTAS. Trys ŠIRDINGI romanai: Nuotakos suknelė + Nepažįstamosios malda + Abatija" aprašymas

Trys pasakojimai, kurie palies kiekvieno širdį. Apie praradimo skausmą ir gebėjimą atsitiesti, apie gyvenimo tuštumą ir jo prasmę, apie abejones ir supratimą, apie meilę, netektį, gebėjimą atsitiesti ir drąsos bei tikėjimo galią.

Šiame KOMPLEKTE trys romanai:

Rachel Hauck „Nuotakos suknelė“

Davis Bunn „Nepažįstamosios malda“

James Martin “Abatija“2021-09-10

kol kas nieko negaliu pasakyti apie turinį, bet turėtumėt įvardinti, kad tai knygos labiau primenančios brošiūras ir yra plonais viršeliais.

2021-07-02

Puikus atradimas jūsų knygyne

2021-05-17

Puikūs kūriniai! Rekomenduoju

2021-05-14

Nuostabūs romanai, vienas už kitą gražesni. Jautrūs, šilti, kupini gėrio ir pamokymų. Gyvenimiški - puikiai tik vakarui prieš miegą.

Parašykite atsiliepimą apie "KOMPLEKTAS. Trys ŠIRDINGI romanai: Nuotakos suknelė + Nepažįstamosios malda + Abatija"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "KOMPLEKTAS. Trys ŠIRDINGI romanai: Nuotakos suknelė + Nepažįstamosios malda + Abatija", kurią skaitytojams dovanoja Davis Bunn, James Martin, Rachel Hauck. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Davis Bunn, James Martin, Rachel Hauck su knyga "KOMPLEKTAS. Trys ŠIRDINGI romanai: Nuotakos suknelė + Nepažįstamosios malda + Abatija" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "KOMPLEKTAS. Trys ŠIRDINGI romanai: Nuotakos suknelė + Nepažįstamosios malda + Abatija" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Davis Bunn, James Martin, Rachel Hauck. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "KOMPLEKTAS. Trys ŠIRDINGI romanai: Nuotakos suknelė + Nepažįstamosios malda + Abatija" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "KOMPLEKTAS. Trys ŠIRDINGI romanai: Nuotakos suknelė + Nepažįstamosios malda + Abatija" perkama kartu