TIESIOG -30% visoms knygoms su kodu: KALĖDOS

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje *

Kūno raiška šiuolaikiniame socialiniame diskurse

NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2023-12-31 1.45 SoldOut

Knygos "Kūno raiška šiuolaikiniame socialiniame diskurse" aprašymas

Straipsnių rinkinys "Kūno raiška šiuolaikiniame socialiniame diskurse" apibendrina Vilniaus universiteto A.J.Greimo semiotinių studijų centro ir grupės prancūzijos semiotikų 2003-2004 m. vykdyto bendro mokslinio tyrimo rezultatus.
Knygoje analizuojami kūniškumo įvaizdžiai Lietuvos ir Prancūzijos komercinėje ir politinėje reklamoje. Aptariant šiuolaikinį reklamos diskursą, nagrinėjama, kaip per tam tikras kūno scenografijas kuriamas reklaminio atvaizdo ir žiūrovo santykis; kaip kontruojami vartojimo euforijos tipai; kokias naujas vizualines strategijas naudoja video žaidimų reklama; lyginamos mobiliųjų telefonų reklamos tendencijos Prancūzijoje ir Lietuvoje.
Politinės reklamos analizėse nagrinėjamos Vakarų politikų fotografijos, kuriose išryškėja politiko kūno vaizdavimo strategijos ir su tuo susijusios asmens tapatybės sampratos. Taip pat aptariamos 2003 m. vykusios prezindentinės R. Pakso kampanijos tendencijos, kai kurias iš jų lyginant su J. Chiraco prezidentine kampanija. Akademinius straipsnius papildo du interviu kūno tema su senosios ir naujosios kartos prancūzų semiotikais (R. Barthes'u ir E. Landowskiu).
Rinkinys turėtų sudominti viešųjų ryšių specialistus, reklamos teoretikus ir praktikus, šiuolaikiniu socialiniu diskursu besidominčius sociologus, politologus, filosofus.

  • Leidėjas: Baltos lankos
  • Išleidimo metai: 2007
  • Knygos puslapių skaičius: 238
  • Formatas: 15x22, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955230991

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Kūno raiška šiuolaikiniame socialiniame diskurse"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Kūno raiška šiuolaikiniame socialiniame diskurse", . Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar su knyga "Kūno raiška šiuolaikiniame socialiniame diskurse" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Kūno raiška šiuolaikiniame socialiniame diskurse" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė . Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Kūno raiška šiuolaikiniame socialiniame diskurse" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Kūno raiška šiuolaikiniame socialiniame diskurse" perkama kartu