0

Kvailybės psichologija

  • Nuolaida knygai -23%
  • Nemokamas knygos pristatymas
Kaina internetu: 16,99 €
Kaina knygyne: 21,99 €*
Sutaupote: 5.00 € (23%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Omniva ir LP Express terminalus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Kvailybės psichologija

  • Leidėjas: Eugrimas
  • Išleidimo metai: 2020
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 336
  • ISBN ar kodas: 9786094373978

2020-09-30 16.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Kvailybės psichologija" aprašymas

Pagaliau kvailumas paaiškintas! Ir tą padarė keli itin protingi pasaulio žmonės. Tarp jų Nobelio premijos laureatas, psichologas Daniel Kahneman, profesorius, elgsenos ekonomikos ekspertas Dan Ariely, psichologijos profesorė Alison Gopnik, Harvardo universiteto profesorius ir psichologas Howard Gardner, neuromokslininkas Antonio Damasio, Harvardo universiteto filosofijos profesorius Aaron James, rinkodaros guru Ryan Holiday ir kiti. Visi šie žmonės knygoje „Kvailybės psichologija“, kurią sudarė Jean-François Marmion, atskleidžia kvailybės prigimtį ir padeda ją suprasti bei nugalėti.

Aplink mus kvailumas tvyro beveik visur. Pradedant bendradarbiu, kuris niekaip nesupranta, kodėl blogai yra elektroninio pašto programoje spausti mygtuką „atsakyti visiems“, baigiant buvusiu klasės draugu, kuris nuolat socialiniuose tinkluose dalijasi sąmokslo teorijomis. Norėdami nugalėti kvailumą, mes pirmiausiai turime suprasti jo psichologiją. Taip pat nustatyti modernią kvailio sąvoką, nes keičiantis pasauliui, kinta ir kvailumo požymiai.

Šiuolaikinis kvailys nėra neišmanėlis, priešingai – jis gali skaityti ir rašyti. Jis nėra neinformuotas – jam pasiekiamos visos informacijos pasaulyje. Toks žmogus nebūtinai meluoja, tačiau yra abejingas tiesai. Tuo pačiu metu jis yra „nuoširdus“, „autentiškas“, „kalba iš širdies“.

Knygoje „Kvailybės psichologija“ prancūzų mokslo žurnalistas Jean-François Marmion surinko ryškiausius įvairių specialistų: psichiatrų, psichologų, elgesio, ekonomikos tyrinėtojų, filosofų, rašytojų, neurologų, sociologų ir kitų sričių mokslininkų tyrimus bei samprotavimus žmogaus kvailumo srityje. Jie skaitytojams atskleis priežastis, kodėl kartais labai protingi žmonės tiki visiškomis nesąmonėmis. Autoriai paaiškins, kaip tingios mūsų smegenys priverčia priimti netinkamus sprendimus. Taip pat, sužinosite, kodėl bandymai diskutuoti su kvailiais yra kuo tikriausi spąstai. Garsūs psichologai dalijasi įrodytais faktais, kad žiniasklaidos manipuliacijos ir per didelis informacijos srautas internete daro mus kvailesniais. Knygoje bus atsakyta ir į klausimą, kodėl kvaili žmonės nemato, kad jie yra kvaili. Sužinosite, kad kvailas elgesys ne visada būdingas tik kvailiams.

Autorių išmintis ir sąmojis yra tarsi balzamas kvailiais pasipiktinusioms skaitytojų sieloms ir vilties švyturys idiotų pasaulyje. Knyga parašyta lengvu ir smagiu stiliumi, tačiau pateikia rimtų psichologinių įžvalgų. Tarp minimų pavyzdžių kiekvienas skaitytojas atpažins žmones, su kuriais jam tenka susidurti kiekvieną dieną.

Iš prancūzų kalbos vertė Rasa Kvarinskienė

Parašykite atsiliepimą apie "Kvailybės psichologija"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Populiarioji psichologija

Jean-François Marmion parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Kvailybės psichologija, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Kvailybės psichologija aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Kvailybės psichologija už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Kvailybės psichologija? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Jean-François Marmion tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Kvailybės psichologija" perkama kartu