⭐Mūsų 21-ojo GIMTADIENIO FIESTA! Ypatingi pasiūlymai ir šventinės kainos Jums! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Laimės hipotezė. Dešimt geriausių idėjų iš praeities, kaip tapti iš tikrųjų laimingam

Kaina: 10,49 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2023-02-28 10.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Laimės hipotezė. Dešimt geriausių idėjų iš praeities, kaip tapti iš tikrųjų laimingam" aprašymas

Dažnai keliame klausimą, kas yra laimė. Yra kelios laimės hipotezės. Viena jų teigia, kad laimingi jaučiamės tada, kai gauname tai, ko trokštame. Kita hipotezė tvirtina, kad laimės būsena kyla iš mūsų vidaus. Trečioji laikosi nuostatos, kad laimės pojūtį veikia tiek mūsų vidinis nusistatymas, tiek mus supanti aplinka. Šioje knygoje „Laimės hipotezė. Dešimt geriausių idėjų iš praeities, kaip tapti iš tikrųjų laimingam“ susiejamos minėtos skirtingos hipotezės ir pateikiama dešimt nepakeičiamų idėjų, išlikusių nuo seniausių laikų, padėsiančių atrasti kelią į laimę ir pilnatvę.

„Nuostabi knyga... regis, nėra kitos tokios, kuri šitaip paprastai, aiškiai ir išmintingai išdėstytų šiuolaikinį požiūrį į žmogaus būseną.“
Guardian

„Praplečianti akiratį, puikiai parašyta knyga, skatinanti iš naujo sugrįžti prie žmonėms visais laikais aktualių klausimų.“
Publishers Weekly

Šioje knygoje „Laimės hipotezė. Dešimt geriausių idėjų iš praeities, kaip tapti iš tikrųjų laimingam“ pateikiama dešimt didžiųjų idėjų, kurias atrado skirtingos pasaulio kultūros. Kiekviename skyriuje siekiama atskleisti po vieną šių idėjų, nagrinėjant jas šiuolaikinio mokslo kontekste, ir įžvelgti pamokas, kurias vis dar galime pritaikyti savo šiandieniame gyvenime.

Jonathanas Haidtas (g. 1963) – mokslininkas, Niujorko universiteto Sterno verslo mokyklos etikos lyderystės profesorius ir knygų autorius. Jo tyrinėjimų tema – emocinis moralės pagrindas ir skirtingos moralės apraiškos įvairiose kultūrose. 2021 metais žurnalas Foreign policy įtraukė Haidtą į iškiliausių pasaulio mąstytojų šimtuką.


  • Pavadinimas originalo kalba: The Happiness Hypotesis
  • Autorius: Jonathan Haidt
  • Leidėjas: Sofoklis
  • Išleidimo metai: 2022
  • Knygos puslapių skaičius: 320
  • Formatas: 14x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094444906
  • Vertėjas: Audronė Jonikienė
  • Iš kokios kalbos versta: anglų

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Laimės hipotezė. Dešimt geriausių idėjų iš praeities, kaip tapti iš tikrųjų laimingam"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Sėkmės istorijų knygos

Jonathan Haidt pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Laimės hipotezė. Dešimt geriausių idėjų iš praeities, kaip tapti iš tikrųjų laimingam", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Laimės hipotezė. Dešimt geriausių idėjų iš praeities, kaip tapti iš tikrųjų laimingam" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Laimės hipotezė. Dešimt geriausių idėjų iš praeities, kaip tapti iš tikrųjų laimingam" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Laimės hipotezė. Dešimt geriausių idėjų iš praeities, kaip tapti iš tikrųjų laimingam"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Jonathan Haidt tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Laimės hipotezė. Dešimt geriausių idėjų iš praeities, kaip tapti iš tikrųjų laimingam" perkama kartu