-10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: SALE ⏳

0

Pirkėjų atsiliepimai

Laiškai iš Varviškės

Kaina: 5,29 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-08-31 5.29 InStock
Į krepšelį

Knygos "Laiškai iš Varviškės" aprašymas

Knygoje "Laiškai iš Varviškės" per Dzūkijos krašto paprastų kaimo gyventojų aplinką, išgyvenimus ir kasdienybę skaitytojas supažindinamas su Lietuvos šaulių kovomis likviduojant vadinamąją Varviškės „respubliką" (1920-1923 m.).

"Laiškai iš Varviškės" - tai jau ketvirtoji Ernesto Kuckailio knyga. Autorius jau yra išleidęs tris knygas - atsiminimus apie pirmojo specialiųjų pajėgų eskadrono „Erelis 02" misiją Afganistane „Trispalvio erelio skrydis", karinę istorinę apybraižą apie vokiečių parašiutininkus Antrajame pasauliniame kare „Pavasarį paukščiai sugrįžta" ir Lietuvos partizanų susirėmimams su okupantais atminti skirtą karinę istorinę apybraižą „Tylūs žingsniai per samanas".


  • Autorius: Ernestas Kuckailis
  • Leidėjas: Vox Altera
  • Išleidimo metai: 2018
  • Knygos puslapių skaičius: 128
  • Formatas: 17x24, minkšti vršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098088274

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Laiškai iš Varviškės"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Miestų ir kraštų istorija

Ernestas Kuckailis pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Laiškai iš Varviškės", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Laiškai iš Varviškės" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Laiškai iš Varviškės" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Laiškai iš Varviškės"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Ernestas Kuckailis tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Laiškai iš Varviškės" perkama kartu