-5% extra nuolaida perkantiems už 25€ ir daugiau su kodu: PIGU (nuolaidos sumuojasi)

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Laisvė būti savimi: kaip pasiekti pilnatvę, džiaugsmą ir laimę

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2024-07-31 10.99 SoldOut

Knygos „Laisvė būti savimi: kaip pasiekti pilnatvę, džiaugsmą ir laimę“ aprašymas

Knyga „Laisvė būti savimi. Kaip pasiekti pilnatvę, džiaugsmą ir laimę“ nesiūlo rinktis iš daugybės kelių, nes yra tik vienas kelias – į save. Ši knyga atskleidžia svarbiausią tiesą, kurios mes dažnai nesuvokiame ar net vengiame – viskas, ko trokštame, jau yra mumyse, tereikia išmokti tai pasiimti.


Knygos „Laisvė būti savimi. Kaip pasiekti pilnatvę, džiaugsmą ir laimę“ autorė Asta Ivaškevičiūtė yra viena iš „Savęs pažinimo ir saviraiškos studijos“ įkūrėjų. Beveik 10 metų ji dirbo reklamos ir rinkodaros srityje, siekė karjeros aukštumų, kol suprato, kad laimės čia neras. Ėmė domėtis Reiki, bhakti joga ir Vedomis. Netrukus šis domėjimasis išaugo į drąsų ir svarbų sprendimą. Asta atsisakė karjeros ir darbo ir pradėjo daryti tai, kas jai teikia džiaugsmą - įkūrė studiją, toliau studijuoja Vedas ir moko kitus.


A. Ivaškevičiūtė skaito paskaitas apie moterų ir vyrų santykius, harmoningų santykių kūrimą ir apie tai, kaip rasti ir įsileisti laimę. Asta taip pat yra Reiki Meistrė.


Rašydama knygą „Laisvė būti savimi“ Asta suvokė, kokia begalė patarimų lydi šiuolaikinę moterį. Knygos, žurnalai, TV laidos, internetas – visur apstu patariančių, kaip teisingai maitintis, kur ieškoti laimės, kaip realizuoti save, kaip būti sveikai ir energingai. Tačiau nepaisant to, kad tie patarimai gal ir nėra blogi, jie dažnai praleidžia patį svarbiausią dalyką – visi atsakymai jau yra, juos tik reikia išgirsti.


Autorė įsitikinus, kad visi atsakymai yra mumyse, tereikia nespausti savęs, išsivaduoti iš savo baimių, patyrinėti, pažinti save ir... leisti sau būti savimi. Žinoma, tai nėra taip lengva ir paprasta, kaip skamba, todėl A. Ivaškevičiūtė knygoje „Laisvė būti savimi“ pasakoja, kaip išmokti patirti ir pajusti save.


Knygoje „Laisvė būti savimi“ sužinosite, kokias klaidas darome, ieškodami laimės. Viena iš didžiausių – ieškome laimės kituose. Autorės teigimu, negalime tikėtis gauti iš kitų to, ko patys sau nesuteikiame. Taigi, jeigu norite, kad jus mylėtų, pirmiausia turite mylėti save, jei norite, kad jus palaikytų, pirmiausia turite palaikyti save. Svarbu patikti sau ir rūpintis savimi, tik tuomet galite tikėtis to paties iš kitų. Kelias neišvengiamai prasideda nuo mūsų pačių.

Siekiant harmoningų santykių, turime susikurti vidinę harmoniją.


„Laisvė būti savimi. Kaip pasiekti pilnatvę, džiaugsmą ir laimę“ – tai įkvepiantis ir išlaisvinantis laimingo gyvenimo vadovas. Jis išmokys priimti sunkumus ir rasti savyje ramybės, meilės, šviesos ir šilumos klodus, kurių tikrai pakaks ir mums, ir aplinkiniams.


  • Autorius: Asta Ivaškevičiūtė
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2018
  • Knygos puslapių skaičius: 216
  • Formatas: 14x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090134924

Parašykite atsiliepimą apie „Laisvė būti savimi: kaip pasiekti pilnatvę, džiaugsmą ir laimę“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Saviugdos knygos

Asta Ivaškevičiūtė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą „Laisvė būti savimi: kaip pasiekti pilnatvę, džiaugsmą ir laimę“, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos „Laisvė būti savimi: kaip pasiekti pilnatvę, džiaugsmą ir laimę“ aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos „Laisvė būti savimi: kaip pasiekti pilnatvę, džiaugsmą ir laimę“ už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą „Laisvė būti savimi: kaip pasiekti pilnatvę, džiaugsmą ir laimę“? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Asta Ivaškevičiūtė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su „Laisvė būti savimi: kaip pasiekti pilnatvę, džiaugsmą ir laimę“ perkama kartu