0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Laisvoji mūrininkija: simboliai, paslaptys, reikšmė

  • Nuolaida knygai -43%
Kaina internetu: 12,99 €
Kaina knygyne: 22,49 €*
Sutaupote: 9.50 € (43%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Laisvoji mūrininkija: simboliai, paslaptys, reikšmė


2021-04-30 12.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Laisvoji mūrininkija: simboliai, paslaptys, reikšmė" aprašymas

Knyga-albumas apie laisvąją mūrininkiją, apie Masonų ordino pobūdį bei istoriją.

Senovinėmis apeigomis, kruopščiai saugomomis paslaptimis, mįslingais simboliais ir intriguojančiomis regalijomis Laisvoji mūrininkija traukia dėmesį jau tris šimtus metų, bet dėl slėpiningumo radosi mitų ir daug nesusipratimų. Pasitelkiant kai kurias pasaulio didžiausias masoniškos medžiagos kolekcijas, taip pat daugelį anksčiau nepublikuotų objektų, knygoje "Laisvoji mūrininkija: simboliai, paslaptys, reikšmė" unikaliai pateikiamas prieinamas, įspūdingas ir išsamus šios organizacijos vaizdas. Čia aptariamos ordino ištakos ir istorija, laipsnių ritualų koncepcinis pagrindas, nuolat kintantys laisvųjų mūrininkų ir plačiosios visuomenės santykiai (apimant moterų vaidmenį Laisvojoje mūrininkijoje ir priešinimąsi masonijai), su laisvaisiais mūrininkais siejamos mįslės bei slėpiniai ir galiausiai apžvelgiami iškiliausi įvairių laikų broliai.

Visas vaizdas užbaigiamas nuodugniai nušviečiant įvairius aukštuosius laipsnius ir asocijuotas organizacijas visame pasaulyje, tarp jų – Šventąją karališkąją arką, Tamplierius bei Škotijos ir Jorko ritualus. Šioje knygoje "Laisvoji mūrininkija: simboliai, paslaptys, reikšmė", su stulbinančiomis spalvotomis iliustracijomis ir giliomis ilgamečio laisvojo mūrininko įžvalgomis, faktai atsijojami nuo prasimanymų ir mūsų žvilgsniui atveriami nauji, fundamentalesni slėpiniai.

Iš anglų kalbos vertė Laimantas Jonušys


  • Autorius: W. Kirk MacNulty
  • Leidėjas: Flavija
  • Išleidimo metai: 2018
  • Knygos puslapių skaičius: 320
  • Formatas: 23x24, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955844020

Parašykite atsiliepimą apie "Laisvoji mūrininkija: simboliai, paslaptys, reikšmė"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Knygos apie visuomenę

W. Kirk MacNulty parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Laisvoji mūrininkija: simboliai, paslaptys, reikšmė, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Laisvoji mūrininkija: simboliai, paslaptys, reikšmė aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Laisvoji mūrininkija: simboliai, paslaptys, reikšmė už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Laisvoji mūrininkija: simboliai, paslaptys, reikšmė? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, W. Kirk MacNulty tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Laisvoji mūrininkija: simboliai, paslaptys, reikšmė" perkama kartu