0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Legendos pasakoja. Europos ir Azijos geografiniai objektai

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2021-09-30 8.58 SoldOut

Knygos "Legendos pasakoja. Europos ir Azijos geografiniai objektai" aprašymas

Leidinyje pateikiamos pagrindinės geografinės ir istorinės žinios apie šalis ir jų reikšmingesnius miestus, kalnus, ežerus, upes, kalvas ir t. t., garsėjančius visame pasaulyje ir dominančius skaitytojus savo atsiradimo legendomis ir padavimais. Susietos objektyvios žinios ir legendos itin pravers per geografijos pamokas, plės mokinių ir visų smalsių žmonių akiratį.Parašykite atsiliepimą apie "Legendos pasakoja. Europos ir Azijos geografiniai objektai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Geografijos knygos

Sud. Gitana Kazimieraitienė parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą "Legendos pasakoja. Europos ir Azijos geografiniai objektai", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Legendos pasakoja. Europos ir Azijos geografiniai objektai" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Legendos pasakoja. Europos ir Azijos geografiniai objektai" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Legendos pasakoja. Europos ir Azijos geografiniai objektai"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Sud. Gitana Kazimieraitienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Legendos pasakoja. Europos ir Azijos geografiniai objektai" perkama kartu